Soracağınız Sorunun Cevabı Burada Olabilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HighPixel

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Her şeyden önce yazım kurallarına dikkat ederek başlık açın!
Genellikle forumda takılanlar başlıklara aynı cevapları veriyorlar, sistem sorularını söylemiyorum bile. İsterseniz forumun arama kısmından da sorunuza dair bir başlık varsa bakabilirsiniz. Ama bu soruların cevaplarına daha hızlı erişebilirsiniz. S.S.S. tadında olacak bu başlığa isteyen olursa ekleme yapabilirim. Eğer bu bulunan cevapları uyguladıktan sonra bile düzelmiyorsa başlığı açabilirsiniz.

"Oyunlarda anlık takılmalar yaşıyorum. Nasıl çözebilirim?" ve "Bilgisayarım çok ısınıyor ne yapmam gerekiyor?" sorularının cevabı.
-Son sürücüleri güncelleyin.
-Kasanızın tozunu alın.
-Termal macununuz eski ise yenileyin.

"....." TL bütçem var. Bilgisayar toplamak istiyorum. Sizce nasıl bir sistem alayım?
Sistem Tavsiyeleri | Technopat

Son zamanlarda bilgisayarım yavaşlıyor, nasıl çözebilirim.
-İlk sorudaki gibi donanımsal bir sorun değilse, forumda çoğu kişinin müptelası olduğu Malwarebytes yazılımı ile bir virüs taraması yap. Hala düzelmiyorsa sfc /scannow komutu ile Windows işletim sisteminizi onarın.
-Bilgisayara kurulum dosyasını yani setup dosyasını indirdikten sonra silmediyseniz boşa yer kaplamasın. İndirilenler dosyasından silin, hard diskiniz doldukça sisteminiz yavaşlar.

Format atmak sisteme zarar verir mi?
https://www.technopat.net/2010/09/23/format-atmak-sabit-diske-zarar-verir-mi

Samsung Galaxy S4 mü, Xperia Z1 mi, iPhone 5 mi, LG G2 mi, Lumia 1020 mi...?
-Sorunun cevabı direk olarak sizde. Kamera önemli ise kesinlikle Lumia 1020 olacaktır, ki öyle bir kamera var ki ufak bir ayar çekince 1800-2000RPM arası hızla dönen bir ekran kartı fanını tozlarına kadar duruyormuş gibi çekebiliyor. O kadar param yok diyorsanız Lumia 925 alabilirsiniz. Kamerası Lumia 1020 ile yarışabilir, aynı şekilde shuttter speed testlerinde çok güzel sonuçları var. Aynı balkondan Desire 500 ve Lumia 925 düştü, Desire 500'ün ekranı kırıldı, Lumia 925 fayansta iz bıraktı. Onun dışında LG G2 her ne kadar diğer telefonlar kadar güncellemesi olmasa da diğer şirketler de bu konuda çok başarısız. Açıkçası LG G2yi Note 3e tercih ederim. Deri görünümlü plastik arka kapağın üzerine plastik dikiş kullanmak istiyorsanız piyasadaki tek telefon Note . iPhone 5 kullanan bir kaç arkadaşımın telefonu uzun süreli kullanımdan sonra ısındığı için telefonları yamuldu. Xperia Z1 bana göre boşuna para dökmek olur. Gereksiz pahalı yapmışlar. Tabi S4 çok güçlü diyip de telefonu elinize aldığınızda klasik Samsung tasarımı ve arkasına plastik arka kapak istiyorsanız sizin için uygundur. Tercih gene size kalmış, uyarmadı demeyin. LG ve Nokia son zamanlarda tüm ön yargılarımızı kırmaya başladı. Telefonları yerden yere vurdu demeyin, ben telefona o kadar para veriyorsam eleştirebilirim.

Yeni çıkan F2P oyun önerir misiniz?
-The Mighty Quest For Epic Loot. Ama unutma ki F2P oyunlara mutlaka para yüklenir.

Yeni çıkan oyun önerisi
-Battlefield 4!

Arkadaşlar 3 sezondan aşağı yabancı dizi önerir misiniz?
-Hannibal

Arkadaşlar şarkı önerir misiniz?
- Sansar Salvo & Xir Gökdeniz & Heja & Özgür Kurum- Sahte Oyun ( Produced by Zafer Paydaş) - YouTube

Arkadaşlar film önerir misiniz?
-Şu anda sinemaya gidip izleyeceksen "Behzat Ç Ankara Yanıyor". İnternetten izleyeceksen "Sihirbazlar Çetesi". Türkçe dublajı güzel yapılan nadir filmlerden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı