Sorgulamadaki ile arayüzdeki hızlar farklı çıkıyor

Kanekii

Hectopat
Makaleler
1
Ben olayı anlatıyorum. Superonline 8Mbps paketini kullanıyordum. mahallenin altyapısı değişmiş galiba 50Mbps yazıyordu, yaptığım altyapı sorgulamalarda. Ve Vodafone'ye geçtim. ondan sonra başvurduk falan geldi modemi kurdu. Wi-Fi'de gözüküyor ama internete bağlanmıyordu. ondan sonra gelen adam siz Superonline'nin modemini kullanın yarın saat 1'de Vodafone'nin modemini takın dedi. taktım gene aynı sorun vardı. Ondan sonra telefona mesaj geldi, uzaktan çözemedik ayın 16'sında ekipler gelecek diye. Ve şimdi yaptığım altyapı sorgulama testinde maksimum alabileceğim hız değeri 16Mbps çıkıyor. Ama bizim binadaki diğer dairelere baktığım zaman gene 16Mbps çıkıyor. Superonline bilerek mi yapıyor yoksa şu an Superonline'nin modemini kullandığım için mi böyle? Kullandığım Superonline hat değerim 50 Mbps gösteriyor daha detaylı bir şekilde atayım. Şimdiden teşekkür ederim.

indir (1).png

indir.png

Yukarı.

indir (2).png

Bağlantı durumu:

Showtime.
Yukarı akım hattı hızı (kbit/s):
8191 = 8 Mbps upload

Aşağı akım hattı hızı (kbit/s):
51195 = 50 Mbps download
Maksimum yukarı akım hızı (kbit/s):
33719.
Maksimum aşağı akım hızı (kbit/s):
102164.
Yukarı akım gürültü güvenliği katsayısı (db):
31.1.
Aşağı akım gürültü güvenliği katsayısı (db):
18.1.
Yukarı akım aralık derinliği:
1.
Aşağı akım aralık derinliği:
1.
Hat standardı:
VDSL.
Yukarı akım hat zayıflaması (db):
3.1.
Aşağı akım hat zayıflaması (db):
9.2.
Yukarı akım çıkış gücü (dbm):
4.3.
Aşağı akım çıkış gücü (dbm):
14.5.
Kanal türü:
Hızlı.
DSL çalışma zamanı:
0 Gün 11 saat 14 dakika 3 saniye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam altyapiniz 100Mbps değerini rahatlıkla göreceğini düşünüyorum. Tahahut yapmadiysaniz 95 liraya TürkNet'e gecemenizi oneririm.

Geri
Yukarı