Soru çözmek için bilgisayara bağlanabilen kalemli tablet önerisi

Hüso_66

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayardan matematik sorusu çözüyorum ve sürekli kağıt kalemle ulaşıyorum. Bunun bilgisayara USB ile bağlanabilen tablet arıyorum. Bir tane hocamızda vardı USB akıllı tahtaya takıyordu elinde ekransız bir tahta ve bir de kalem vardı. Kaleme tahtanın yüzeyine değdiriyordu akıllı tahtada yazı beliriyordu. Umarım doğru anlatmışımdır. Çok pahalı olmayan bir şey önerir misniz?

Grafik tablet onların adı. Hocanızınki tahta ise muhtemelen viewsonic woodpadtir. Biraz araştırmıştım, konuyu takipteyim.

Grafik tablet onların adı. Hocanızınki tahta ise muhtemelen ViewSonic woodpadtir. Biraz araştırmıştım, konuyu takipteyim.

Hocam dediğiniz ürüne baktım hocamın tahtası yanları kırmızı üstü siyah bir tabletti ve ayrıca bana 300-350 maksimum bu fiyat grafik tableti önerebilir misiniz?

Grafik tablet deniyor. Çok çeşitli markalar ve alternatifler var. Bütçenizi söyleyin düzgün öneri yapılır.

300-350 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dediğiniz ürüne baktım hocamın tahtası yanları kırmızı üstü siyah bir tabletti ve ayrıca bana 300-350 maksimum bu fiyat grafik tableti önerebilir misiniz?

300-350 TL.

Hocam ben de bir hevesle satin aldim şu an kosede duruyor. Mouse ile hallediyorum islerimi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben indirimle 600TL'ye almistim Amazon'dan ve yurt dışından. Vergi dahildi fiyata şu an 900 TL civarlarinda Amazon'da.

1710430039553.png

350 TL çok ucuz bir grafik tablet için. Ben de veikk almıştım 11 inç 1 ay kullanıp iade ettim. Ama gayet güzel çözülüyordu. Tekrar almayı düşünüyorum. Telegram kanallarında bir sürü kitap PDF dosyaları var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı