Soru Sor Cevap Bul (Bitmeyen Konu)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bunu yazmadan önce forumda araştırdım böyle birbirimizin sorularını cevaplayacak bir sayfa yoktu o yüzden böyle bir platform oluşturmaya karar verdim. Saygılarımı sunar ve ilk soru ile başlarım. Umarım konu bitmez.o_O

Eski bir anakart olan ASUS P5KSE Anakartı PCI EXPRESS 3.0 Grafik Kartı ile uyumlu mudur ?

Bu kategori ile alakası ne ? Ayrıca forumun amacı nedir ? Daha doğrusu Technopat Sosyal'in. Konunuzu açarsınız, konuda sorunuz olur, bilgisi olanlar cevaplar.

Kardeş dikkat edersen araştırdım. Malesef millet konu açmıyor, nasıl soru sorarım gibi bir sürü yazı var Sosyal'de. Ben onun için, herkes yararlansın diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
kardeş dikkat edersen araştırdım malesef millet konu açmıyor nasıl soru sorarım gibi bir sürü yazı var sosyalde ben onun için herkes yararlansın diye
"Nasıl soru sorarım?" diyorlar. Biz de konu açmayı gösteriyoruz. Olay bu. Bitti. Bu konuya ne gerek vardı? Hem biz sadece yardım isteyene yardım etmiyoruz. Aynı sorundan yakınan insanlarda açılan konuları görüp oradan yardım alıyor. Bir konunun içinde bir sürü soru-cevap olursa başka kişiler nasıl bilgi edinecek? Nasıl bulacaklar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı