Xiaomi Mi 9T Nasıldır?

• Kamerayı dışarıda çekeceğim fotoğraflarla göstermek istiyorum ama gayet iyi işler başardığını söylemem gerek. Ön kameranın açılıp hazır hale gelmesi 1,5 saniye sürüyor. Yüzü tanıyıp kapanması da 3,1 saniye sürüyor. Beklediğimden hızlı çıktı.
  • Ekranın boydan boya olması çok güzel lakin videoların çoğu tam ekran çalışmıyor. Çalışması için fotoğraf büyütür gibi hareket yapıp videoyu yakınlaştırmanız gerekiyor bu da üstten ve alttan videonun bir kısmını gizliyor. Parlaklığını gayet yeterli buldum. S8'den daha başarılı.
  • Ekrandan parmak izi okuma gayet sağlıklı çalışıyor baş ve işaret parmaklarımı okuttum hepsini sıkıntısız algılıyor. Telefonu elinize alınca zaten parmak izi işareti çıkıyor nereye basmam gerek diye aramıyorsunuz. 6 GB RAM ve SD 730 ile yağ gibi akıyor telefon. PUBG indiriyorum şimdi oyun deneyimini aktaracağım.
  • Pil konusuna gelirsek bence çok başarılı 52 dakika ekran süresi %8 gibi bir şarj götürüyor.
  • Fiziksel olarak tuşların konumu gayet iyi. Tek elle çok rahat kullanabiliyorsunuz. Fiziksel olarak tek eksisi kameraların ortada olması tek elle tutarken sürekli kameralara dokunuyorum bu da camını kirletiyor. Mono hoparlör gayet yeterli hatta yüksek ses çıkarıyor.
  • Rakipleri ile karşılaştıramam çünkü onları kullanmadım ama izlediğim videolarda genel olarak daha iyiydi Mi 9T.
PUBG indiriyorum şimdi oyun deneyimini aktaracağım. Telefonda çok oyun oynayan biri değilim.

O kampanyalı fiyat değil mi?
Ayrıca şunu belirtmek isterim sadece tasarımı için bile mavi ve kırmızı rengini alabilirim o telefonların.
Kırmızı rengi internetteki gibi kötü gözükmüyor. Gerçekte çok daha şık duruyor. Kampanyalı fiyat mı değil mi bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı