Sorunlarımızı paylaşalım

AnotherJourney

Kilopat
Ben 14 yaşında bir gencim. Hayatimda sadece doğru dürüst 2 3 arkadaşım var. Oyuna giriyorum kimse takmıyor beni davet falan etmiyor. Her gun baski oluyor üzerimde oku oku oku! Okumazsan şu şu şu kişi gibi olursun. Şu ana kadar pek flörtüm falan da olmadı. Yakışıklı değilim. Ekonomik durumumuz orta, babam çiftci. Bu güzel bir şey Farming Simulator Real. Yaptığım tek aktivite haftada bir bir arkadaşımla bimden abur cubur alıp yemek.
Boşa yaşıyorum. Bazen böyle yabancılarla konusunca mutlu oluyorum. Iyi insanlar oluyorlar. Zaten ülke de batık durumda. Ayrica siz paranızı dolarla almıyorsunuz akılli olun. Istediğim şey bir yazilimci olup ileride bir mobil oyunla hayata başlamak. Sonrasında belki PC oyununa bile terfi edebilirim. Mobil oyunu yaptiktan sonraki ilk hedefim yurt dışına yerleşmek olacak. Çoğu akrabam Almanya'da olsa da ben Amerika'ya gitmek istiyorum. Hayatım bundan ibaret. Buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim. Peki sizin hayatınız nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen yıl kendime bir plan hazırladım, o plana göre bu yıl 3 tane F1 yarışına gidecektim ama malum pandemi yüzünden hepsi yattı. Hiç beklenmedik bir anda yarışlardan hiç değilse biri İstanbul'a getirildi, 2 ay öncesinden kız arkadaşımla kavgası başladı. Gidersen döndüğünde 2 hafta (karantina) beni bulamazsın restine karşı ne yapacağımı bilemedim. Şimdi 2 hafta benimle görüşmeyeceği dönemin ardından nasıl ağzıma daha az eder diye plan yapıyorum. Seçimim belli. :D

Kronik rahatsızlığım bulunuyor ve virüs dolayısıyla dışarı çıkmıyorum. Çıkanları da uyardığım için o kişilerle sorun yaşıyorum benimle dalga geçiyorlar. (Ailem değil)
Onun dışında sorunum yok ama hep mutsuz hissediyorum, sanırsam rahat batıyor. Dalga geçmiyorum, siz de dalga geçmeyin. Sorunu olup mutsuz olanlar sorunu olduğunu bilip öyle mutsuz oluyorlar. Ben bir sorunumun varlığından haberdar olmamama rağmen içimde hep bir sıkıntı var. Ergenlik bunalımlarından sanırsam. Buna da şükür.
Rahat batması kısmında kendimle dalga geçtiğimi anlamayanlar lütfen atlamasın.

Ben 14 yaşında bir gencim. Hayatimda sadece doğru dürüst 2 3 arkadaşım var. Oyuna giriyorum kimse takmıyor beni davet falan etmiyor. Her gun baski oluyor üzerimde oku oku oku! Okumazsan şu şu şu kişi gibi olursun. Şu ana kadar pek flörtüm falan da olmadı. Yakışıklı değilim. Ekonomik durumumuz orta, babam çiftci. Bu güzel bir şey Farming Simulator Real. Yaptığım tek aktivite haftada bir bir arkadaşımla bimden abur cubur alıp yemek.
Boşa yaşıyorum. Bazen böyle yabancılarla konusunca mutlu oluyorum. Iyi insanlar oluyorlar. Zaten ülke de batık durumda. Ayrica siz paranızı dolarla almıyorsunuz akılli olun. Istediğim şey bir yazilimci olup ileride bir mobil oyunla hayata başlamak. Sonrasında belki PC oyununa bile terfi edebilirim. Mobil oyunu yaptiktan sonraki ilk hedefim yurt dışına yerleşmek olacak. Çoğu akrabam Almanya'da olsa da ben Amerika'ya gitmek istiyorum. Hayatım bundan ibaret. Buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim. Peki sizin hayatınız nedir?
Karşim en rahatı namaz kılmak. Laf olsun diye demiyorum, biraz dua edince kendine geliyorsun. Amaan diyosun banane dünyadan. Diğer dünyayı kurtarayım diyorsun.

Yaşın için sevgilinin olmaması normal, ben de pek yakışıklı sayılmam biraz alçakgönüllülük yapmış olabilirim😁, arkadaşının az olması bir anlam ifade etmiyor, benim şu an her gün (2-3 günde bir) yazıştığım arkadaşım yok, tek başına oyun oynamakta sıkıntı sayılmaz, ben de davet edilmiyorum ama takmıyorum. Şu hayatı çok ciddiye alıp, her şeye takılanlardan da gıcık alıyorum. Biraz ana odaklanın, mutlu olun, gülün biraz. 😁

Seneye tam bu aylarda hayatımda köklü değişiklikler olacak, bunun için biraz acı çekmem gerekiyor. Başarırsam çok güzel olacak ve eğer başarırsam mutluluğumu paylaşmak için burada güzel birkaç çekiliş yapabilirim :)

Şu an için buna odaklanıyorum, başka düşündüğüm büyük bir sorunum yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı