Sorunlu olduğu bilinen SSD modelleri

TR200 kullanıyorum okuma yazma hızı yarı yarıya düştü. Bu FPS düşmesi yapar mı?

Ucuza sorunsuz nadir SSD'lerden gibi görünüyor. Bir sorunla karşılaşmadım.

Hocam bu başlığıma bakmanızı öneririm

Team CX1 nasıl acaba?

Pek kullanan yok, net bir şey diyemiyeceğim.

Sizi de bu başlığa alayım hocam

Garantiye yollanabilir aslında. Normalde yazma hızı rakiplerine göre düşük ama bu da ayrı.

Garantiye yollanabilir aslında. Normalde yazma hızı rakiplerine göre düşük ama bu da ayrı.

Yollamayı düşünüyorum hocam ama formattan sonra düzeliyor diyorlar. İçi dolu göndersem ayrı mesele özel bilgiler var. Tekrar aynı marka model gönderirlerse bu seferde aynısı başıma gelebilir. Biraz ne yapacağımı şaşırdım. İncehesap.com nasıl davranır bu tarz konularda onu da bilmiyorum. Bir arkadaş farklı bir marka ile değiştirdiklerini söylüyor deneyip göreceğiz.

Yurt dışında "garbage" yani çöp olarak tanımlanan bir SSD. Almanızı önermiyorum.
Bu ondan kat kat daha iyi ve uzun ömürlü. SSD alacaksanız Patriot ve Apacer'den şaşmayın düşük bütçede.

Teşekkürler

Yaklaşık 1 ay önce İnceHesap gaming gecesinden PNY CS900 aldım, tavsiye ederim. 11 yıllık PC’yi şaha kaldırdı. Bütçe yükselirse Samsung tavsiye ederim, kendi bilgisayarımda 3 adet Samsung SSD kullanıyorum, çok memnunum (970 EVO Plus 250 GB, PM981 500 GB, 870 EVO 500 GB).

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…