Sorunlu RTX 2070 Super alınır mı?

Kartı yere düşürmüş gibi duruyor. Zaten kargoda hasar alsa kabul etmezdi o kargoyu, kargoda bu kadar yamulacak olsa kutusu her türlü içindekinin durumunu belli eder.

Kartı yere düşürmüş gibi duruyor. Zaten kargoda hasar alsa kabul etmezdi o kargoyu, kargoda bu kadar yamulacak olsa kutusu her türlü içindekinin durumunu belli eder.

Hocam yere düşse de bu kadar kolay yamulmaz ki, ilginç bir durum. Kesinlikle kargoda hasar alması da garip.

Hocam bir kere yere düşmeyle bu kadar olmaz, adam sanki ekran kartını pürüzleme makinesine sokmuş gibi dümdüz etmiş metali. Erkeklerdeki sinekkaydı tıraş misali :D.

Arkadaşın bir yakını babasından gizli kredi ile sistem topluyor babası öğrenince ortalığı dağıtmış parçaları fırlatmış öyle söyledi.

Çok şiddetli vurmuş kartı belli. Yine de almayın derim el marifetin iyiyse ekran kartının içine LED'li ışık yap :D. Yapamıyorsan da kasanın içini ledlersin zevk alırsın yine :).

Hocam bir kere yere düşmeyle bu kadar olmaz, adam sanki ekran kartını pürüzleme makinesine sokmuş gibi dümdüz etmiş metali. Erkeklerdeki sinekkaydı tıraş misali :D.

Çok şiddetli vurmuş kartı belli. Yine de almayın derim el marifetin iyiyse ekran kartının içine LED'li ışık yap :D. Yapamıyorsan da kasanın içini ledlersin zevk alırsın yine :).
Teorim şu: arkadaş kasayı masanın üzerinde birleştiriyordu, ekran kartını takayım derken elinden kaydı ve tam da yere yatay olarak güç pinleri yere ilk çarpacak şekilde düşürdü ve bu sırada da soldaki fan basınca dayanamayıp yerinden fırladı.

20200827_203359.jpg

Sonra panikleyip kartı yerden aldıktan sonra bir daha düşürüp son şeklini verdi 😆

Teorim şu: Arkadaş kasayı masanın üzerinde birleştiriyordu, ekran kartını takayım derken elinden kaydı ve tam da yere yatay olarak güç pinleri yere ilk çarpacak şekilde düşürdü ve bu sırada da soldaki fan basınca dayanamayıp yerinden fırladı.

Eki Görüntüle 650446

Sonra panikleyip kartı yerden aldıktan sonra bir daha düşürüp son şeklini verdi 😆

Yok hocam yok babası yapmıştır, benim babam da aynı şekilde sinirli zar zor idare ediyorum vallahi :D.

Vazgeçtim bulaşmaya gerek yok. 🙂
Bu kartın ilanını dün ben de görmüştüm arkadaşlarla muhabbetini yapmıştık kargoda olacak iş değil diye kutusu sağlam duruyor kargoda zarar gördü falan yazmış.

Hiç bulaşma bence gelen gideni aratır elindeki kartı satıp 1, 2 ay sonra aldığın karttan olma ihtimalin de var.

Geri
Yukarı