Sorunlu RTX 2070 Super alınır mı?

İlandaki tüm fotoğraflara baktım o kart adam olmaz. Doğru düzgün çalışacağını bile düşünmüyorum, paranla dert sahibi olursun. Satan da her sorana bir şey uyduruyordur. Soğutucu kısmı bir şey değil asıl kartın kendisi katlanmış karton gibi. Vazgeçmekle iyi yapmışsın.

Screenshot_4.png

Eki Görüntüle 650393

Eki Görüntüle 650394

Bu kartı çok beğenmiştim 2. el uyguna bulamadığım için alamamıştım. Bugün böyle bir ilana denk geldim ürünün soğutma bloğunun bir kısmı hasar görmüş ve pin bağlantılarının olduğu kısım hafif yamuk sizce alınsa büyük bir sorun olur mu?

Hocam ne olmuş ki altı üstü ekran kartının üstünden tankla geçmişler, hafif yamuk yazmış bomba atsan o kadar yamulmaz, fiyatı ne kadar?

İlandaki tüm fotoğraflara baktım o kart adam olmaz. Doğru düzgün çalışacağını bile düşünmüyorum, paranla dert sahibi olursun. Satan da her sorana bir şey uyduruyordur. Soğutucu kısmı bir şey değil asıl kartın kendisi katlanmış karton gibi. Vazgeçmekle iyi yapmışsın.

Eki Görüntüle 650725

Güzelim kart çöp olmuş bunu fabrika adam edemez alt plakanın değişmesi gerek demek aliminyum soğutucu dışındaki herşey demek yani kart çöp, ederi sadece çıkma soğutucu ve fan fiyatı kadar çöpün kenarında görsem almam. Uzak durun dert sahibi olursunuz sorunsuz gtx 1050 yi tercih ederim :D .En azından ekran kartım var derim .

Kesinlikle almamalısın güç girişleri yamuk değil resmen PCB yamulmuş. Gözle kontrol edebilirsin bağlantılar dıştan kopuk olmasa bile PCB'nin kaç katmanlı olduğunu bilmiyoruz günümüz şartlarında 14 katmanlı PCB üretim teknoloji ile üretilebiliyor içeriden muhakkak bağlantılar kırılmış olabilir hiç uğraşma bu kartla.

Hem de adam daha kartın normal Gaming X olduğunu bile bilmiyor başlığa Gaming X Trio yazmış :)

Geri
Yukarı