Sosyal arayüzü çok kasıyor

231981

Kilopat
Makaleler
1
Mobilden hangi tarayıcı ile giriş yaparsam yapayım forumda kasma söz konusu. Özellikle yazı yazarken harfler hep geriden geliyor. Bir de ara sıra bazı seçenekler geç geliyor. PC'de ise belli bir süreden sonra kasma başlıyor özellikle konularda gezerken yukarı aşağı giderken yapıyor. Sizce neden böyle oluyor?

Siteye biraz iyileştirme yapılması gerekiyor. Bir konuda 7 reklam çıkıyor. Daha hunharca reklam koyup, sitenin akıcılığını bozan siteler gördüm. Hatta Steelseries reklamları tüm sayfayı kaplarken, sitede gözle görülür akıcılık sorunu vardı. Şimdi o kadar rahatsız edici bir sorun görmedim. Ama iyileştirme yapılabilir.
Screenshot_3.png

Screenshot_4.png
Tabi üye girişi yaptığımda reklam görmüyorum. Ama üyelik olmadan siteye girenlerin yaşadığı sorunlara önem vermek gerekiyor. Özellikle reklam engelleyici kullanmadan mobil ile giriş yapanlar. Gözlemlediğim kadarıyla forum kullanan kitlenin çoğunluğu mobilden giriş yapıyor.

Ben olsam aşağıdaki genişlikteki reklam yerine, ikinci resimdekini seçerdim. Bu kadar geniş kutucuğa koyulmuş reklamlar, bana aşırı rahatsız edici geliyor.

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

En azından masaüstü sürümü 80 civarı ve mobil sürüm 60 civarı değere çıkmalı diye düşünüyorum.

Screenshot_2.png

Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Siteye biraz iyileştirme yapılması gerekiyor. Bir konuda 7 reklam çıkıyor. Daha hunharca reklam koyup, sitenin akıcılığını bozan siteler gördüm. Hatta SteelSeries reklamları tüm sayfayı kaplarken, sitede gözle görülür akıcılık sorunu vardı. Şimdi o kadar rahatsız edici bir sorun görmedim. Ama iyileştirme yapılabilir.
Tabi üye girişi yaptığımda reklam görmüyorum. Ama üyelik olmadan siteye girenlerin yaşadığı sorunlara önem vermek gerekiyor. Özellikle reklam engelleyici kullanmadan mobil ile giriş yapanlar. Gözlemlediğim kadarıyla forum kullanan kitlenin çoğunluğu mobilden giriş yapıyor.

Ben olsam aşağıdaki genişlikteki reklam yerine, ikinci resimdekini seçerdim. Bu kadar geniş kutucuğa koyulmuş reklamlar, bana aşırı rahatsız edici geliyor.

Eki Görüntüle 570152

Eki Görüntüle 570154

En azından masaüstü sürümü 80 civarı ve mobil sürüm 60 civarı değere çıkmalı diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 570141

Eki Görüntüle 570143

Ublock Origin kullanıyorum hocam reklam sorunum yok ama acayip kasma var arayüzde.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı