Sosyal fobi sorunsalı

Aglasun

Femtopat
Ne yazik ki bu çukura düşmek istemezdim ama düştüm. Eskiden sadece büyüklerle konuşmak istemezdim şimdi ise tüm yaşıtlarımdan herkesten çekiniyorum. Ne yapabilirim? Sorun yüzünden arkadaşta yok malum çok kötü durum. Bazen çok yalnızlık sorunsalı oluyor bir çaresi var mıdır? Arada özgüven yükseliyor tekrardan bunalıma giriyorum.

Valla reis bi iş arkadaşlarım var onun dışında çok fazla aekadaşım yok. Burda takılıyorum.

Sana bir link bırakıyorum siteyi biraz kurcalarsan insanların sana benzer hikayelerini dinleyebilir ve bir nebze de olsa rahatlayabilirsin. Bu sorunu aşmış insanlar da orada nasıl aştıklarından bahsedip tüyolar veriyor. Link

Şeker vede cici kardeşim. Böyle şeylere takılı kalmayın. Arkadaş dediğin şey sana bir fayda sağlamaz çoğu zaman ama konuşmaya çekinmek sıkıntı. Zaten lise bitince hiçbiri hayatında olmayacak. Sen kendini geliştirmeye bak. Çekinmemen gerekiyor ama bunu sen de biliyorsundur zaten. Bir profesyonelden yardım alman en iyisi olacaktır. Ailene durumu açıkla bir psikolog ile görüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı