Sosyal hakkında görüşlerimiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekran Görüntüsü (29).png

Bunu görünce üzülüyorum.

Önceki konuyu okumadım. Herhangi bir sorunum olmadı sosyalde, gayet iyi yönetiliyor. Galiba 1 senedir buradayım, o kadar uzun bir süre sayılmaz ancak aldığım ceza sayısı sadece 1 tanedir yani kurallarla ilgili sıkıntım da olmadı. Seviyorum burayı.

"Sosyal ölüyor" adında etiket koymak senin için çok erken değil mi ayrıca?

Son düzenleme:
Boş konular onaylanmasın.

Bkz; Sevgilim erkek çıktı, babaannem büyücülük kabilesine katıldı, üstteki kullanıcıyı yorumlayalım gibi konular.
"Sosyal'den ayrılıyorum" ve olay anlatılmayan "Herhangi bir aile bireyim öldü" konuları da onaylanmazsa bence de güzel olur.

Az sonra:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sefer olmayacak. Biz hep sustuk veya susturulduk. Şimdi işler değişti. Ben açmasam başkası açacak. Artık bıçak kemiğe dayandı.

Bu sefer olmayacak. Biz hep sustuk veya susturulduk. Şimdi işler değişti. Ben açmasam başkası açacak. Artık bıçak kemiğe dayandı.
Yeterince ilgi çektiniz, bir konu daha açmaya ne dersiniz? Neyi amaçlıyorsunuz tam olarak? İhtilal öncesi Fransa'da falan değiliz, forum burası. Yeniçeriler gibi kazan kaldırın bir de?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı