Sosyal hakkında yapıcı eleştiriler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende de oldu adam bana küfür etti ben raporladım, 1 saat bekledim bir şey olmadı. Sonra konu açtım moderatör o çocuğun hesabının kapandığını söyledi. Beni de rapor etmemekten banladı gerçekten şuna bir çözüm bulun. @Recep Baltaş .
Normalde yazmayacaktım fakat yaptığınız hiç hoş değil.

Ceza aldığınız mesaj:
1606901757972.png

Bu mesajdan dolayı ceza almanız çok normal. Size hakaret eden kişi ban yedi zaten. Siz yapmamanız gereken bir şeyi yapıyorsunuz üstüne böyle söylüyorsunuz. Bu yaptığınız hiç hoş bir hareket değil.

Moderatör konunuzda da belirtmiş zaten.

Alnı öpülesi yorum.

İşbirliği mi? Ben @166770 ile samimi bir insanım, adamın 150+ cezası var. Bu nasıl işbirliği? :D.

Ayen öyle ben daha yeniyim bakmayın 2018'de katılmama daha yeniyim buralarda yaklaşık ben de @WoLeRm ile aynı zamanlarda başladım.

Benim de +10 ceza puanım var ama bu moderatörlerin bana düşman olduğu anlamına gelmiyor ki.

Moderatörler aslında daha çok dikkat etmesi gereken kullanıcılardır çünkü en ufak bir hatalalarında ayağını kaydırmaya çalışan çoktur.

Ben de birkaç bir şey yazmak istiyorum;

-Tarih kategorisi gelsin artık.
-Ben insanlara bir şeyler anlatmak istiyorum ancak sebebini bile açıklamadan reddediyorlar. Nedir diye bir blog sayfası oluşturdum, ilk olarak Kapitalizm nedir adında bir yazı yaptım. Şimdi ise Komünizm nedir diye bir yazı yapmak istiyorum ancak reddediliyor. Bıktırmaya başladılar artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun kanıtı var. Ama bu konuda uyarılmış.

Bunun kanıtı var. Ama bu konuda uyarılmış.
Cevabı merak ediyorum şu an. Bakalım ne gelecek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı