Forum hakkında eleştiriler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En sacma kural adamin yanlis yazimini alintiladik diye ceza yememiz. Adam "ki" yazarken kelimeyle birlesik yazmis, ben de fark etmeyip alintiladim diye ceza yedim. Kurallarin gercekten gozden gecirilmesi gerekiyor. Kurallarda ne kadar yumusatma olsa da kurallarin tekrardan yazilmasi veya duzenlenme getirilmesi lazim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle haklısınız. Noktalama konusunda özellikle. Örneğin bir konu açıyoruz ve bununla alakalı yazımızda yazım yanlışı oluyor. Bununla alakalı ceza yiyoruz ve yazılan mesajlara da cevap veremiyoruz. Haliyle açılan konunun bir değeri kalmıyor. Moderatörlerin bu şekilde davranması can sıkıcı bir durum. Kendilerinin yazım yanlışı yapması benim de gözüme çarpmıştı. Bu kadar dikkat eden moderatörlerimiz lütfen kendilerinin sevmeyeceği işleri biz forum kullanıcılarına yapmamasını dilerim. Sonuçta burada insanlar bilgi alışverişi yapıyor. Canımız sıkılsın diye değil. Bu tarz bir konu görmek beni keyiflendirdi. Söyleyeceklerim bu kadar. Teşekkürler.

Yazdığım için ilk yazım yanlışı banımı yemişim.
Kurallara doktor titizliğinde dikkat ettiğim bir zaman "direk değil direkt" diye ban yedim. Recep Baltaş bile direk yazıyor. Bildirim yollasa bir daha yapmam. İlla cezalandırmak istiyorlar. :D

Hissetmenize gerek yok. Öyle olacaktır zaten. Fryzen konu açtı, pat. Kilit. Sylveon konu açtı, pat. Kilit.
Öneri için açtığım konularda bile direkt öyle bir şey olmayacak, zırt pırt diyip kapatıyorlardı. Adminler hala görmedi herhalde bu konuyu.

Öneri için açtığım konularda bile direkt öyle bir şey olmayacak, zırt pırt diyip kapatıyorlardı. Adminler hala görmedi herhalde bu konuyu.
Daha sert elestirilere gecince kapatiyorlar, konuyu direkt kapatirlarsa tepki gorecek onlar da biliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı