Sosyal hayat ve soğuk döngü

@MonkeyDGarp hocam kızlar sadece dış görünüşe baksa 60 kg zargana tiplerin yanında dünya güzeli kız görmezdin. Genel olarak 4 şeye bakılıyor tip sosyal zeka para özgüven burda tip kısmında kaslı olmadan ortalama bir fizikle diğer yerlerde iyisen güzel kızlara ulaşabilirsin. 2 yıldan fazladır yapıyorum spor ve emin ol flört etmeyi kızı nasıl etkileyeceğini bilmezsen kas kütlesi baya az biri bile geçiyor seni bunu başlarda çok yasiyodum ondan kendin için yapmak daha iyi sporu.
Bu sporu ben de liseden beri yapıyorum dostum emin ol bilgi birikimi olarak senden geri kalır yanım yok. Kız konusunda ise o zargana muhabbeti en son lisede falandı. Lisede dış görünüşüne önem veren %5 falandır maksimum.

@SeanStrickland @MonkeyDGarp değerlendirmeleriniz nasıl brolarim sizce 174'den değer mi yoksa

@tradermontana Dc kullanmıyorum rahat bir ameliyat olsa ol derim de 8-10 cm için aylarca yuruyememek saçma.
Bro kiz konusu dersen hiç problem çekmedim boy nasıl kısa mı yoksa

@tradermontana Dc kullanmıyorum rahat bir ameliyat olsa ol derim de 8-10 cm için aylarca yuruyememek saçma.
@MonkeyDGarp sizce 174'den değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı