Sosyal hayat ve soğuk döngü

@tradermontana tamam da 175 boy gayet yeterli ki sosyal medyadan falan yapmaya çalışmıyorsan örnek veriyorum boyun 10 cm kısa adam 1-0 önde başlıyor ama sen konuşmayı bilerek özgüvenli olarak doğru yerde doğru davranarak 5-1 yaparsın kazanırsın.

Kime karşı?

Az önce söylediğim gibi, hayata atılmamış birinin ilk bakacağı şey tipiniz olacaktır. Çünkü daha para kazanmanın zorluklarından bihaberdir. Bundan fazlasını da söyleyemem çünkü sizi ve çevrenizi bilmiyorum.

Kesinlikle.

Aşk acısı ne zaman biter? Daha iyisini bulduğunda.

Keko sevdası dedikleri şey de tesadüf değil. Yukarıda da yazdığım gibi kadınlar güçlü ve kendisini koruyacak kişileri tercih ederler. Bu açıdan baktığınızda kültürlü ve zeki biri değil de ne idüğü belirsiz potansiyel katiller daha çekici geliyor.
Sadece ortalama boyumdan dolayı kaybediyorum,yüzüm ortalama üstü

@tradermontana tamam da 175 boy gayet yeterli ki sosyal medyadan falan yapmaya çalışmıyorsan örnek veriyorum boyun 10 cm kısa adam 1-0 önde başlıyor ama sen konuşmayı bilerek özgüvenli olarak doğru yerde doğru davranarak 5-1 yaparsın kazanırsın.
174 yeterli midir hocam?

Sadece ortalama boyumdan dolayı kaybediyorum,yüzüm ortalama üstü

174 yeterli midir hocam?
Konuşmam,param falan yerinde ağzım laf yapar

175 değilim hocam 173-174um

Yazdıklarından anladığım kadarıyla para durumunda sıkıntın yok o zaman ana sorun boyundan çok nasıl konuşman gerektiğini bilmemende.
Bro ağzım laf yapıyor ben mental ve boyumun getirdiği ozguvensizlikten kaybediyorum

Yazdıklarından anladığım kadarıyla para durumunda sıkıntın yok o zaman ana sorun boyundan çok nasıl konuşman gerektiğini bilmemende.

@tradermontana aynı işte duz hesap al.

Yeterlidir.
Düz hesap derken

Hee düz 173-174 arası

Neyse kendimi geliştirmeye bakıyorum,sokaklarda ticaret,e-ticaret,kickboks falan

@tradermontana cidden iyi laf yapsan yanında kız olur ya yanlış konuşuyosun ya da bir iki kızdan red yiyip mevzuyu kafanda büyütüyorsun.
Kankam inanki kız arkadaşlarım falan oldu sadece boy kompleksim var

Kankam inanki kız arkadaşlarım falan oldu sadece boy kompleksim var
Ama kendimi iyi geliştiriyorum yazdıklarımı okumussundur

Yeni konular

Geri
Yukarı