Sosyal hayat ve soğuk döngü

tradermontana

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat kullanıcıları.
Gelgelelim konumuza.
Arkadaşlar öncelikle şunları anlatmak istiyorum, burada kimliğim anonim.
Ben kimliği anonim bir kullanıcı.
Sokaklarda satış yapıyorum ve 14 binlik takipçili hesabımdan sattığım ürünleri satıyorum ve elimde para-nakit akışı oluyor.
Ayrıyeten kickboksa gidiyorum ve az-çok teknik nedir biliyorum.
Siz bir psikolog veyahut psikiyatr değilsiniz ama psikolojim boyum yüzünden bozuluyor.
Boyum da öyle kısa değil 173, 5-174 civarı.
Devamlı toplum içinde olduğum için boyumu kompleks haline getirdim ve gülerken bile güldükten sonra 3 saniye sonra somurtuyorum, herhangi bir zorbalık görmedim ve oturduğum semtte tanınan bir kişiliğe sahibim, sorunun tamamen kendi kişisel öz güven eksikliğinde olduğunu anladım ve psikologlara para bayılmaya karar verdim.
Arkadaş çevreme ve sosyal çevreme göre ortalama üstü tipim ve yüzüm var ve bu konuyu buraya taşımak istemezdim. Ve öz güvensiz olmama rağmen, param pulum da sıkıntı yok vücut olarak da kalıplı bir vücüda sahibim ama bu boy kompleksi benim tüm hayat enerjimi düşürüyor, güldükten sonra bile somurtuyorum. Sizce bu kompleksten arınmak için ne yapmalıyım Technopat kullanıcıları?

Bump.

Hocam, boyunuzu bırakıp diğer özelliklerinizi gözünüzün önüne getirin. Çoğu kişi sizin gibi vücut yapıp, para kazanmak için çok çabalıyor ama yapamıyor. Siz başarmışşınız, boy genetik olduğu için elinizden ne yazık ki bir şey gelmiyor ama gelebilseydi siz bu gayretinizle muhtemelen en iyisini yapardınız diye düşünüyorum. Evet dediğiniz gibi çok kısa da değilsiniz, boy uzun olunca ahım şahım bir şeyler de değişmeyecekti. Herkes 1.90 olabilseydi bu sefer neden 2 metre değilim diye yakınırlardı.
Siz kendiniz güzelsiniz hocam, kendinizi boşuna üzmeyin bu konuda. İyi akşamlar.

Hocam kendinizi üzmeye gerek yok. Fit bir vücut yeterli. Boyunuz da öyle kısa değil. Kilonuzu ve fitliğinizi korumanızı tavsiye ederim.

Hocam mükemmeliyetçiliğin fazlası zarar açıkçası boyunuz kısa olmamasına rağmen bir kusur bulup özgüvensiz olup hayat enerjinizi düşürmeye hiç gerek yok. Ama hepimiz bazen saçma bir şeyi kafamıza takmışızdır, insan bunun üstünden vakit geçtikten sonra bunları mı kafama takmışım diyor. Ben bu durumun geçeceğine inanıyorum eğer sorun sadece boy konusuysa ve bu sizi üzüyorsa bunun için psikoloğa da gerek yok diye düşünüyorum.

Merhaba Technopat kullanıcıları.
Gelgelelim konumuza.
Arkadaşlar öncelikle şunları anlatmak istiyorum, burada kimliğim anonim.
Ben kimliği anonim bir kullanıcı.
Sokaklarda satış yapıyorum ve 14 binlik takipçili hesabımdan sattığım ürünleri satıyorum ve elimde para-nakit akışı oluyor.
Ayrıyeten kickboksa gidiyorum ve az-çok teknik nedir biliyorum.
Siz bir psikolog veyahut psikiyatr değilsiniz ama psikolojim boyum yüzünden bozuluyor.
Boyum da öyle kısa değil 173, 5-174 civarı.
Devamlı toplum içinde olduğum için boyumu kompleks haline getirdim ve gülerken bile güldükten sonra 3 saniye sonra somurtuyorum, herhangi bir zorbalık görmedim ve oturduğum semtte tanınan bir kişiliğe sahibim, sorunun tamamen kendi kişisel öz güven eksikliğinde olduğunu anladım ve psikologlara para bayılmaya karar verdim.
Arkadaş çevreme ve sosyal çevreme göre ortalama üstü tipim ve yüzüm var ve bu konuyu buraya taşımak istemezdim. Ve öz güvensiz olmama rağmen, param pulum da sıkıntı yok vücut olarak da kalıplı bir vücüda sahibim ama bu boy kompleksi benim tüm hayat enerjimi düşürüyor, güldükten sonra bile somurtuyorum. Sizce bu kompleksten arınmak için ne yapmalıyım Technopat kullanıcıları?

Bump.
Boy uzatma ameliyatları var araştırmanı tavsiye ederim. Biraz zorlu bir süreç haberin olsun.

@tradermontana hocam özgüveninizi etkilemesin. İnanın birçok insan boyuna, kilosuna, güzelliğine, yakışıklılığına takıyor ve kendini sık sık mutsuz hissediyor. Kickboksa gitmeniz güzel ancak spor salonuna gidip vücudunuza da şekil vermenizi tavsiye ederim. Hem kas yaparsınız hem de vücut doğru şeklini alır.

Boy uzatma ameliyatları var araştırmanı tavsiye ederim. Biraz zorlu bir süreç haberin olsun.

Olacağim zaten fiyat bilgisi aldim.

@tradermontana hocam özgüveninizi etkilemesin. İnanın birçok insan boyuna, kilosuna, güzelliğine, yakışıklılığına takıyor ve kendini sık sık mutsuz hissediyor. Kickboksa gitmeniz güzel ancak spor salonuna gidip vücudunuza da şekil vermenizi tavsiye ederim. Hem kas yaparsınız hem de vücut doğru şeklini alır.

Hocam yakışıklilik ticari zeka, yüksek IQ hepsi var bir boydan kaybediyorum.

Boyun kısa değil.

Mukemmelliyetciyim hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı