Sosyal ilişkilerimi nasıl geliştiririm?

Geçmiş olsun hocam. Yapacak bir şey yok. Sizinle yoldaşlık edebileceğimiz başka bir platform var mı? Daha özel olarak konuşabileceğimiz falan.
Hocam discord var ama annem bilgisayarı elimden aldı ve telefonum yok. Geçici olarak annemin telefonunu okuldan okula alıyorum ve şuan okuldayım. Yani anlayacağın fazla aktif olamıyorum. :(

Ah bu aileler yok mu çocuğun isteklerinden önce kendilerinin isteklerine önem veriyorlar.
Beni hayallerindeki çocuk yapmaya çalışıyorlar. Böyle namazında niyazında kızlarla işi olmayan (sanki bir gün evlenmiyecekmişim gibi) başında takkesi eksik olmayan biri yapmaya çalışıyorlar.

Beni hayallerindeki çocuk yapmaya çalışıyorlar. Böyle namazında niyazında kızlarla işi olmayan (sanki bir gün evlenmiyecekmişim gibi) başında takkesi eksik olmayan biri yapmaya çalışıyorlar.
Ama düşünemiyorlar ki fazla baskı kişiyi o düşünceden soğutacak. Umarım bir an önce kendi ayaklarınızın üzerinde durabilecek bir konuma gelirsiniz.

Ya isyan edeceksin, ya geçiştireceksin, ya da kabul edeceksin. Pek bir seçeneğin yok malesef. Belki yatılı okula geçiş yapmaya çalışabilirsin. Ama o aileyle sancılı olur.

Ama düşünemiyorlar ki fazla baskı kişiyi o düşünceden soğutacak. Umarım bir an önce kendi ayaklarınızın üzerinde durabilecek bir konuma gelirsiniz.
Teşekkür ederim. Zaten lise bitsin bana laf geçirmelerine izin vermeyeceğim. Tabi lise hayatım çöp oluyorda neyse..
Ya isyan edeceksin, ya geçiştireceksin, ya da kabul edeceksin. Pek bir seçeneğin yok malesef. Belki yatılı okula geçiş yapmaya çalışabilirsin. Ama o aileyle sancılı olur.
Okulum yatılı zaten ama yatılı olunca neler yapacaksın bakalım diye bir şeyler ima ediyorlar o yüzden servise verdiler beni.

Teşekkür ederim. Zaten lise bitsin bana laf geçirmelerine izin vermeyeceğim. Tabi lise hayatım çöp oluyorda neyse..

Okulum yatılı zaten ama yatılı olunca neler yapacaksın bakalım diye bir şeyler ima ediyorlar o yüzden servise verdiler beni.
Zor durum hocam vallahi. En iyisi üniversite sınavında iyi bir yer tutturmaya bak hocam, zaten ondan sonrası kendiliğinden gelir. Yoksa o aileden kurtulmak zor olur.

Çözüm basit nakil yaptırın. Zaten okul harici takılabileceğiniz bir sürü klüp, etkinlik, kurs ortamı var. Nakil şart değil.

👍
Hocam Discord var ama annem bilgisayarı elimden aldı ve telefonum yok. Geçici olarak annemin telefonunu okuldan okula alıyorum ve şu an okuldayım. Yani anlayacağın fazla aktif olamıyorum. :(

Bende de var Discord. Tekrar geçmiş olsun hocam.
Zor durum hocam vallahi. En iyisi üniversite sınavında iyi bir yer tutturmaya bak hocam, zaten ondan sonrası kendiliğinden gelir. Yoksa o aileden kurtulmak zor olur.

Ben de aynen öyle düşünüyorum hocam. Çözüm üniversite :)

Yeni konular

Geri
Yukarı