Sosyal medya yasası ile ilgili yaptırımda üçüncü aşamaya geçildi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1609886894766.jpeg

YouTube, Netflix, Spotify, VK, Tidal, Deezer gibi markalar Türkiye’nin verdiği şartları yerine getirip temsilci atayacaklarını bildirmelerine rağmen üç büyük dev sosyal medya; Facebook, Instagram ve Twitter hâlâ bir bildirme yapmadı ve uygulanacak olan yaptırımlarda 3. aşamaya geçildi.

3. aşamada ise söz konusu şirketlere 3 ay boyunca Türkiye’de reklam durdurma yaptırımı uygulanacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Devletin bu kararlılığını sonuna kadar destekliyorum. Kabile devleti değil burası, eşşek gibi açacaksın o temsilciliği. Milyonlarca üyesi var bu platformların bu ülkede.
Şu konudan ötürü, yok Kuzey Kore oluyoruz, yok bilmem nere gidiyoruz falan kafasındaki ezik zihniyetlerede sadece acıyorum.

Devletin bu kararlılığını sonuna kadar destekliyorum. Kabile devleti değil burası, eşek gibi açacaksın o temsilciliği. Milyonlarca üyesi var bu platformların bu ülkede.
Şu konudan ötürü, yok Kuzey Kore oluyoruz, yok bilmem nere gidiyoruz falan kafasındaki ezik zihniyetlerede sadece acıyorum.

Hocam diyelim çoğu şirket temsilci açmadı ülkeye.

İnstagram açar bence de zaten İnstagram'daki tüm postlar Twitter ve Facebook'tan geliyordu, bakalım şimdi ne olacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı