Sosyal medya yasası komisyondan geçti

Kararları mahkeme veriyor. Devlet değil.

Üstte attığın seçimin tekrarlanması kararını ysk verdi ayrıca onun konu ile hiç mi hiç alakası yok!

Türkiye de devlet veriyor mahkeme değil yukaridakiler ne derse o hakimin hiçbir hükmü yok hakimler yukarıdakilerin sözünden çıktığı anda soruşturma açılıyor bunları siz benden daha iyi biliyorsunuz da bilmiyormuş gibi yapıyorsunuz böyle devam edin 2023 de hepinizi bu ülkeden göndereceğiz inşallah az kaldı.

Türkiye de devlet veriyor mahkeme değil yukaridakiler ne derse o hakimin hiçbir hükmü yok hakimler yukarıdakilerin sözünden çıktığı anda soruşturma açılıyor bunları siz benden daha iyi biliyorsunuz da bilmiyormuş gibi yapıyorsunuz böyle devam edin 2023 de hepinizi bu ülkeden göndereceğiz inşallah az kaldı.

Ezberlemişiniz bir şey hep aynı laflar. 2023'te ne olacak sanıyorsunuz siz? İktidar değişecek sabah kalkacağız ve farklı bir ülke mi olacağız? Aynı tas aynı hamam devam.

Ayrıca kimi kimin ülkesinden ne gerekçeyle kovacaksın? Mantığa bak hele. Büyük ihtimal yaşın ufak o yüzden pek bir şey demeyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ezberlemişiniz bir şey hep aynı laflar. 2023'te ne olacak sanıyorsunuz siz? İktidar değişecek sabah kalkacağız ve farklı bir ülke mi olacağız? Aynı tas aynı hamam devam.

Ayrıca kimi kimin ülkesinden ne gerekçeyle kovacaksın? Mantığa bak hele. Büyük ihtimal yaşın ufak o yüzden pek bir şey demeyeceğim.

Seneye bende oy kullananlar arasında olacağım için yaşım pek bir şey ifade etmiyor bence :) e tabii sizde haklısınız 20 senedir kurulan düzeni bir anda değiştirmek zor önceki konularınızda küçük yaşımla size sorular yönelttim ancak cevaplamadınız bu konuda da size olay anlatıyorum öyle böyle diyorsunuz olayı yaşayan benim benden iyi mi bileceksiniz neyin ne olduğunu :D boş yapmayı bırakın Allah aşkına herkes kimin ne olduğunu biliyor artık 17 yaşımdayım bir bardak kahveye 50 lira para verdim bir dönere 50 lira para verdim hiçbir şey yapmadan cebimden 100 lira çıktı ben boş zamanlarımda babamın yanında hurdacılık yapıyorum para kolay kazanılmıyor oradaki emekçileri görseniz adam altın musluktan su içmeyi bırak bakkaldan su alıp içmeyi lüx görüyor kendine :D damat beye kalsa dolar ile maaş almıyoruz biz :) ne diyeceksin bana bunlara karşılık kahve içmemi diyeceksin yoksa yemek yeme mi diyeceksin? Ülkemizdeki herkesin A dan Z ye ekonomist olmasına rağmen bu durumdayız ya hepinize yazıklar olsun hakkım hiçbirinize zerresine kadar haram zıkkım zehir olsun.

Ayrıca kimi kimin ülkesinden ne gerekçeyle kovacaksın?
Bu arada ülke ne zamandan beri senin?

Biz olur olmaz her şeye "korkakça" silivri yazarak gülmeye devam ettikçe Meclis'den idam yasası geçer sırf "muhalifiz" diye hepimizi asarlar haberimiz dahi olmaz.

Ne yani siz demokrasi ve insan haklarına inanıyor muydunuz bi de Türkiye'de. Türkiye artık benim için küçük İran. Keşke zamanında Azerbaycan'dan gelmeseydim diyorum da çoğu Türki Cumhuriyeti aynı durumda arkadaşlar. Sizin eleştirmeniz onların umrunda değil çünkü o şahıs her gün manda yoğurdu yemeye devam ediyor. Halk patatese talim. Türk gençliğine üzülüyorum.

Benim mesajımı alıntılayıp hepinizi bu ülkeden göndereceğiz dedin ya hani!

Bu ülkenin evladı ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım sonuç olarak beni kendi ülkemden nasıl ve ne sebeple göndereceksin diye soruyorum?
Üstte destan yazdım o yazdıklarıma cevabın varsa verir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı