Sosyal medya yasası komisyondan geçti

Allah belasını versin. Bu hapis almıyor da yalan söyleyen mi 3 yıl alacakmış?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kadın müebbet hapis cezası almış zaten sadece ağırlaştırılmış ifadesi kaldırılmış. Değişik bir karar, parası olsaydı çıkardı.

Allah belasını versin. Bu hapis almıyor da yalan söyleyen mi 3 yıl alacakmış?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kadın mühebbet hapis almış! Onun ne olduğunu bilmiyorsun galiba?

İndirim uygulandı okuma yazman yok mu? Müebbet dediğine bakma 1 seneye aramızdadır. Seçim yakın değil miydi zaten?

İndirim uygulanmış ağırlaştırılmış mühebbetten düz mühebbete düşürmüşler cezasını olay bu.
1 sene sonra aramızda da olamaz mühebbet ceza almış birisi. Ağırlaştırılmış mühebbet demek tek başına ücrede kalması. Düz mühebbet olduğu zaman koğuşta kalıyor. Kadın çocuğunu öldürmüş evet cani birisi ama psikolojik durumu nedir sağlık durumu nedir ne yapamıştır bilemeyiz. Kendi doğurduğu çocuğu doğduğu gibi nasıl öldürmüş bilemeyiz.

Bu lafı çok duyduk kravat takan serbest kalıyor.

İyi hal indirimi diye bir şey var kanunlarda.( bence saçma bir şey ama var.)

Mesela birinin öldürdün ama polisi aradın ben öldürdüm şuradayım teslim oluyom gelin alın dediğin zaman indirim alıyorsun. Kendin teslim oldun polis ile çatışmadın uslu durdun diye. Veya duruşmalara hep katıldın hiç saygısızlık yapmadın suçunu itiraf ettin flan iyi hal alıyorsun. ( bunlar uçuk kaçık şeyler değil ama cezan 1 yıl 2 yıl 3 yıl flan düşüren şeyler.)

Son düzenleme:
Hala benim yazdıklarıma cevap vermiyorsunuz neden acaba :D gerçekler acıdır!

Konu ile alakalı yazmadığın ve yaşın ufak diye ben muhatap olmamaya çalışıyorum açıkçası yoksa istediğin her şeyi sor cevap veririm neyden korkacağım veya çekineceğim?

Ekonomi kötü bunu inkar eden mi var? Ama sosyal medya düzenlemesini oraya nasıl bağlamaya çalışıyorsun? Veya sosyal medya düzenlemesi üstünden senin gibi düşünmeyenleri nasıl ülkeden kovacaksın veya yargılanacaksın! Bu mantıkta olan birine ne yazayım veya neden muhatap olayım ki ben?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı