Sosyal medyada küfür eden birini CİMER'e şikayet etmek

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Bir arkadaş aileme küfür etti. Aslında alınmam ben de eder geçerim ama bir anlık şikayet etmek geldi aklıma. CİMER'e şikayet etsem ne olur? Şikayetim onaylanırsa mahkemeye falan mı gideceğim? Ben sadece şikayet edip gerisini devletin yapmasını istiyorum.

Bir arkadaş aileme küfür etti. Aslında alınmam ben de eder geçerim ama bir anlık şikayet etmek geldi aklıma. CİMER'e şikayet etsem ne olur? Şikayetim onaylanırsa mahkemeye falan mı gideceğim? Ben sadece şikayet edip gerisini devletin yapmasını istiyorum.
Edebilirsiniz, mahkeme kağıdı gelince evine nasıl yalvarıcak.

Açıkçası uğraştığına değeceğini düşünmüyorum. En fazla para cezası alır, belki onu bile almaz. Mahkemeleri meşgul etmeye bile değmez. İnternette günde sayısız küfür dönüyor. Allah ıslah etsin deyip geçmek lazım. Ciddi bişey olması başka tabi.

Şikayet edin. Sokakta görse küfür edemez ama? Sonuna kadar uğraşın hocam. Küfür etmek normal görülmeye başlandı artık.

Şikayet edin. Sokakta görse küfür edemez ama? Sonuna kadar uğraşın hocam. Küfür etmek normal görülmeye başlandı artık.
Güçlü olan onu da yapar. Güçlü olan tarafından hep bir şekilde eziliyor insan. Hiç tanımadığım biri yoldan geçerken küfür etmişti bana, hem de durup dururken.

Geri
Yukarı