Sosyal medyada edilen küfrü CİMER'e şikayet etmek

Makaleler
13
İyi Sosyaller. Izoly tarzı sistem dizen bir bilişimin Instagram sayfasına yorumda bulunmuştum. Elemanın biri "neyini beğenmiyon" tarzı bir şey söyleyip, anneme küfür etti durduk yere. CİMER'e şikayet etmek, doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi Sosyaller. Izoly tarzı sistem dizen bir bilişimin Instagram sayfasına yorumda bulunmuştum. Elemanın biri "neyini beğenmiyon" tarzı bir şey söyleyip, anneme küfür etti durduk yere. CİMER'e şikayet etmek, doğru mudur?
Pek bir şey çıkacağını sanmıyorum .

CİMER kamu ve vatandaş ile alakalı olan durumlara bakar. Bu tarz durumlar için en yakın savcılığa kolayca dilekçe verip şikayet edebilirsiniz.

Boşa uğraş falan değil, herkes saygı duymayı ve nasıl konuşması gerektiğini bilecek.

Boşa uğraş olduğunu sen de biliyorsun karşıdaki kişiyi ilgili yerlere başvuru yaptım SS aldım vb şekilde korkutabilir lakin bence bir sonuç çıkmayacaktır.

CİMER kamu ile alakalı olan durumlara bakar. Bu tarz durumlar için en yakın savcılığa kolayca dilekçe verip şikayet edebilirsiniz.

Boşa uğraş falan değil, herkes saygı duymayı ve nasıl konuşması gerektiğini bilecek.

Yok haklısınız tabii ki öyle ama bunun sonu gelmez ne kadar dava açarsak açalım.

Boşa uğraş olduğunu sen de biliyorsun karşıdaki kişiyi ilgili yerlere başvuru yaptım SS aldım vb şekilde korkutabilir lakin bence bir sonuç çıkmayacaktır.
Adama mahkemeye vereceğimi söyledim. Ensene bi' tokat patlatırlar geri gönderirler diyor. :D

Geri
Yukarı