Sosyal medyadan uzaklaşmak

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Sosyal medyanın çok fazla zaman aldığını hepimiz biliyoruz. Artık çoğu şey iğrenç geliyor ve sürekli kaydırıp izleyip geçiyorum ve boşa zaman kaybı olduğunu biliyorum. Fakat Instagram hesabını kapatsam da bir kaç güne tekrar dönüp açıyorum. Sosyal medyadan nasıl kurtulabilirim. Önerisi olan var mı?

WhatsApp iş için lazım oluyor genelde onun dışında mesaj atan yok zaten🥲

Sosyalde de geçirdiğim vakit sayısı çok az ve burada yazı okuyorum iyi oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüketmek yerine üretim yapmayı deneyin. Sosyal medya yerine kendinizi geliştirin. Yürüyün, spor yapın. Hobiler bulun. Hayvanlarla vakit geçirin.

Herkese iyi sosyaller. Sosyal medyanın çok fazla zaman aldığını hepimiz biliyoruz. Artık çoğu şey iğrenç geliyor ve sürekli kaydırıp izleyip geçiyorum ve boşa zaman kaybı olduğunu biliyorum. Fakat Instagram hesabını kapatsam da bir kaç güne tekrar dönüp açıyorum. Sosyal medyadan nasıl kurtulabilirim. Önerisi olan var mı?

WhatsApp iş için lazım oluyor genelde onun dışında mesaj atan yok zaten🥲

Sosyalde de geçirdiğim vakit sayısı çok az ve burada yazı okuyorum iyi oluyor.
Bende aynı sorunu yaşıyordum, denediğim yöntem farklı uğraşlar bulmak,meditasyon yap,uygulamanın yerini değiştir.

Spora başla ve kendini ona ada. Ben spora başlamadan önce günde 4-5 saat bilgisayar oynayıp kalan sürede İnstagram ve Youtube ile vakit geçiriyordum. Şimdi ise çoğu zaman hiç oynamıyorum, az bir şey İnstagram veya Youtube ile kafa dağıtıyorum o kadar. Sporda ise motivasyonuna değil disiplinine güven, Ege Fitness motivasyon konuşmaları dinle.

Tüketmek yerine üretim yapmayı deneyin. Sosyal medya yerine kendinizi geliştirin. Yürüyün, spor yapın. Hobiler bulun. Hayvanlarla vakit geçirin.
İşten çok bir vakit kalmıyor açıkçası spora yoğunlaşmayı düşünüyorum.

Sosyal medya uygulamalarını silerek ilk adımı atabilirsiniz.
Sildim hesapları kapattım geri yükledim hocam biraz iradeli olmak lazım aslında

Spora başla ve kendini ona ada. Ben spora başlamadan önce günde 4-5 saat bilgisayar oynayıp kalan sürede İnstagram ve Youtube ile vakit geçiriyordum. Şimdi ise çoğu zaman hiç oynamıyorum, az bir şey İnstagram veya Youtube ile kafa dağıtıyorum o kadar. Sporda ise motivasyonuna değil disiplinine güven, Ege Fitness motivasyon konuşmaları dinle.
Spora başlamayı düşünüyorum hocam sıska ve zayıfım o yüzden çok disiplin istiyor beslenme olarak özellikle çalışma hayatıyla oturtmak zor geliyor.

Geri
Yukarı