Sosyal medyadan tanışarak uzak mesafe ilişkisi nasıl olur?

Edmond dantes

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Dijital Tasarımcı
Sosyal medyadan tanıştığım biri ile iyi bir iletişim kurdum. O da bir ilişki beklentisi içinde olduğunu belli etti ama ben nasıl olur, nasıl yürütürüm bilemiyorum. Tecrübelerinizden istifade edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şehirde olduğun birinden bile daha güzel bir ilişki olabilir hocam. Tecrübeliyim bu konuda. Twitterdan karşı cinsten çok insanla tanıştım. Kötü düşünme ama iyi tanımaya çalış.

Her özelini paylaşmamanı öneririm. Mesafeli ol, sürekli peş peşe çok yazma kisa cevaplarla birlikte az yaz. Aranan adam ol, değerli biri ol bu yüzden meşgule at arada. Çok aramamaya çalış. Bunlar yeterli tüyolar.. Fazla yüz vermeden ilerle. İnan işe yarar.

Sosyal medyadan tanıştığım biri ile iyi bir iletişim kurdum. O da bir ilişki beklentisi içinde olduğunu belli etti ama ben nasıl olur, nasıl yürütürüm bilemiyorum. Tecrübelerinizden istifade edebilir miyim?
Arkadaş biraz doğru bir noktaya değinmiş. Kaçan kovalanır... Fakat bence buna gerek yok her şeyi tadında bıraktığınız sürece uzaktan yakından hiç fark etmeden ilişki güzel bir şekilde yürür. 4 yıllık bir ilişkim var. 3 yılı uzaktan geçti. Birbirinizi anlamaya çalıştığınız, sıkmamaya çalıştığınız sürece hiçbir zorluğu yok. Zorlu geçmesi bir ön yargıdır. Aksine uzaktayken daha çok özler insan, daha çok hayal kurar. Daha fazla hevesli olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı