Sosyal Medyadan Küfür Edeni Şikayet Etmek

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım açıklayıcı olmuştur.

Sana özel demiyorum ama insanların yazım yanlışını düzeltenlere ayar olurum. Adam veya kadın herneyse gelmiş " de ayrı olcak ama yaaa" diye yazıyor, ulan kıt kafalı benim bağlaç hatamı buliyorsun ama sen cümleye küçük başlıyor, cümle sonuna nokta koymursun nasıl bir çelişkidir bu?

Sana özel demiyorum ama insanların yazım yanlışını düzeltenlere ayar olurum. Adam veya kadın herneyse gelmiş " de ayrı olcak ama yaaa" diye yazıyor, ulan kıt kafalı benim bağlaç hatamı buliyorsun ama sen cümleye küçük başlıyor, cümle sonuna nokta koymursun nasıl bir çelişkidir bu?
Bu küfür etmeyi haklı kılar mı? Ayrıca öyle yapanlara bende ayar oluyorum ama kendisi de düzgün yazarsa problem etmiyorum.

Adam yazım yanlışı düzelten insanlar hakkında fikrini sunmuş. Küfür etmeyi haklı bulan herhangi bir kelime geçmiyor cümlesinde.
Bende ona küfür etmesini haklı buluyorsunuz demedim dikkat ederseniz. Sadece "Bu küfür etmeyi haklı kılar mı?" diye bir soru sordum çünkü başka yorumlarda küfür etmeyi haklı bulanlar vardı onlara gönderme yaptım.

Ben o da ayrı olacak tiplerinden değilim. Hakaret ettiği için daha türkçe bilmiyorsun sen hakaret nasıl ediyorsun tarzında bir mesaj vermete çalıştım adama ama anlamadı. :D

Bence hakaret etmemeli. Ama rahat durmayıp edecekse Türkçeyi öğrenip etmesi gerekiyor. Yanlış anlaşılmasın, burada hakaret etmesini doğru bulmuyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı