Sosyal Sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Silinen üye Öncelikle geçmiş olsun. Kalbiniz uzun idmanlara dayanamaz ise ağırlık yerine kardiyo yapabilirsiniz. Çünkü ilerleyen zamanlarda idman süreleri cidden uzuyor. İlk başladığımda Full body yaparken 20 dakika idi. Programa geçince 1 saat oldu. Şuan ise 1 saat 20 dakika oldu. Tavsiyem hocalarınıza da danışın. İyisini bilirler.
Ayrıca emin olun vücudunuzdaki gelişimi gördüğünüz zaman tatmin olursunuz. Az da olsa hırslı olursunuz. Spor iyidir. :)

Boy ve kilonuz kaç?
Fiziksel güç üzerinden dalga geçmek farklı bir kafa bence, hiç aldırmayın. Yaptığınız sporun kas geliştirmekten daha büyük bir faydası, fit ve sağlıklı olmanıza katkısıdır.
1.76 76 tam oran, sadece kas bozukluklarına sahibim, koluma yüklendiğim gibi daha doğrusu vücuduma yüklendiğim gibi "Macro" özelliğine sahip bir fare gibi oluyorum 😁 Eskiden güreşçiydim, bol proteine alışkınım sadece şu an akşam yemeğini yemediğim için çok açım 😆

1.76 76 tam oran, sadece kas bozukluklarına sahibim, koluma yüklendiğim gibi daha doğrusu vücuduma yüklendiğim gibi "Macro" özelliğine sahip bir fare gibi oluyorum 😁 Eskiden güreşçiydim, bol proteine alışkınım sadece şu an akşam yemeğini yemediğim için çok açım 😆

Bu ''Macro'' tabiri çok güzelmiş ya. Görüne kahkaha attım :D

Hocam valla hayat çok dandirik ilerliyor, bende kendimi üçüncü göze adayıp ormus manna kullanmayı düşünüyorum. Halisinasyon kafasının biraz hayata olan duygusal bakışımı değiştirmesini umuyorum. Hücrelerin birbirleriyle olan uyumu bile artık benim için bir şey ima etmiyor. Sanki hayatın anlamı kaymış elimden gitmiş gibi. Dünyayı tek bir zihin elinde oynatabiliyorken tek bir bıçak darbesinin canını alması bana biraz yönetiliyormuşuz hissi veriyor. Ya bu ufak bıçak darbesini engelliyecek başka bir bilincimiz var bunu bizden saklıyorlar, ya da çok basit canlılarız. Rüyada olanları daha önceden görmek gibi değişik şeyler kafamdan esip gidiyor. Tabi ne kadar sıradan görünselerde tek bir asıl hayata anlam katıyor. Doğru olanı doğru yolda bulmayı ümid ediyorum... Bir tanrı var ama o tanrı ben varım demiyor malasef...

Dostlar bir şey soracağım. Skyrim special edition çıkınca normal sürüm artık indirime giremiyor ya, hatta aratarak da bulunmuyor hani. Normal sürümün Steam keyini uygun fiyata satın alabileceğim bir mağaza var mı acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı