Sosyal Sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neredeyse tam 1 sene sonra üniversite sınavı var. Yaz boyu TYT çalışıp bitirmem gerekli. Derslerine yardımcı olacak diye 2 sene boyunca istediğim bilgisayarı yeni aldım. Eğer düzene koyarsam gayet iyi başarı elde ederim. Hayırlısı.

Apex Legens -> Dizi-Film -> ''Henta'' -> Uyku. ''Tabii ki'' cips ve kola da olacak.
Cips kola ikilisine bayılırım. Kola var ama cips yok sen söyleyince canım çekti ama bu saatte de açık bir yer yoktur. Ben de bu aralar filmle sabahlamaya alıştım. Dün Skyfall izlemiştim önceki gün Godfather. Bugün ne izlerim bilmiyorum kafama göre takılırım. Evde olmadığım için PC yok bu aralar oyun oynayamıyorum maalesef. Sana iyi eğlenceler abi :)
@FCLivorno Hocam size o konuda neden ambargo uyguladılar? Sözlerinizde tartışmaya sebebiyet verebilecek bir kelime göremedim halbuki.
O konuda benim de kötü bir kelimem yoktu ama ben de ceza yemiştim. Olay tartışmaya dönünce konudaki çoğu kişiye ceza verildi.

Son düzenleme:
Süpersin, ekmek kazanmak zor iş bu devirde. Ben de neden yok diyordum forumda. Nerde çalışmaya başladın adaş? Kolaylık dilerim.
Öncelikle yorumun için teşekkürler. Bir lokantaya aşçı çırağı olarak girdim ama bir sürü işi yapıyorum. Bulaşık yıkama, kasa taşıma, çöp çıkarma, mutfak ve tuvalet temizleme vb... Zamanla aşçılık ile ilgili birşeyler kaparım diye umut ediyorum 🙂

O konuya giremedim bile, cezalıydım olmasam şu an burada olmazdım. Spor salonuna gideceğim, yarın 3. Gidişim hala bir hareketi yapamıyorum, kollarım ağrıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı