Sosyal tam anlamıyla demokratikleşir mi?

Sizce Sosyal tam anlamıyla demoktarikleşir mi?

• Evet

Oy: 10 8,6%
  • Hayır

Oy: 106 91,4%

• Oy verenlerin toplamı
    116
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Madem yapamıyoruz, biz de video atalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekonomi ile alakası yok.

Moderasyon alacağı üyeleri seçsin lütfen. Bir de muhteşem attım çok şeymiş gibi.
Dalginlikla begenmistim sonra anladim, olgunluk nedir yahu? Forumda hepimizden yasli ve tecrubeli insanlar varken.
Adamı belki katlarım tecrübede bu yaşıma rağmen. Ama mesele ego meselesi değil. Mesele burada moderasyon üyesinin tutumu. Şimdi ceza alacağım, ben muhabbetten çıkayım.

Öyle yazmamıştır diye 2-3 kez okudum fakat yazmış hocam. Moderatör olmasını geçtim kimse kimseye böyle aşağılayıcı konuşmamalı kimse kimseden üstün değil burada. Düzgün bi tartışma yaşanırken böyle bi cümle hem gerginlik yaratır hem de normal değil ayıp.
Aşağılık kompleksi olabilir belki belli olmaz, moderatör abimizin bir bildiği vardır demek ki. 🤗

Dalginlikla begenmistim sonra anladim, olgunluk nedir yahu? Forumda hepimizden yasli ve tecrubeli insanlar varken.
Tabi ki hepimizden büyük ve çok daha tecrübeli insanlar var burada böyle bi genelleme yapılması ilginç gerçekten her neyse söz sahibine aittir her zaman demişler.

Ceza yemesem yapacaktım.
Böyle şeylere gerek yok. Güç yozlaşması yaşayanlara gereken cevabı vereceksin, sonra sessizce uzaklaşıp gidecekler.

Daha bir forumda ufak bir görevden bunu yaşayanlar, yarın bir gün önemli bir pozisyonlara geldiğinde altında çalıştırdığı insanlara ''mobbing'' yapıyor işte.

Kimse kimseden üstün değil. Hatta sen moderatör olarak daha dikkatli olmalısın, sıradan bir üyenin yaptığı hatayı gözler görmez ama sen kuralları iyi bilip sorumluluk taşıyan bir üye olarak kendini doğru yansıtıp, örnek olmalısın.

Moderatör kadrosunda eski profesyonellik yok zaten. Çok takılmayın, böyle saçma yorumlara tavrınızı koyup geçin. Hiçbir şey yapamazlar.

Böyle şeylere gerek yok. Güç yozlaşması yaşayanlara gereken cevabı vereceksin, sonra sessizce uzaklaşıp gidecekler.

Daha bir forumda ufak bir görevden bunu yaşayanlar, yarın bir gün önemli bir pozisyonlara geldiğinde altında çalıştırdığı insanlara ''mobbing'' yapıyor işte.

Kimse kimseden üstün değil. Hatta sen moderatör olarak daha dikkatli olmalısın, sıradan bir üyenin yaptığı hatayı gözler görmez ama sen kuralları iyi bilip sorumluluk taşıyan bir üye olarak kendini doğru yansıtıp, örnek olmalısın.

Moderatör kadrosunda eski profesyonellik yok zaten. Çok takılmayın, böyle saçma yorumlara tavrınızı koyup geçin. Hiçbir şey yapamazlar.
Öyle demeyin "tarafsız kalmaları" lazım, ama gel görelim ki Süper Moderatörümüz LoL oynayarak bize olgunluk gösterişi yapıyor. 🤭

İşte hocam, durum tam olarak bu.
Mesajda tavrımı gösterdim zaten arkadaşa.

Bu arkadaşı alsınlar, Süper Moderatörlükten düşen arkadaşlara o rütbeyi iade etsinler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı