Sosyal Üyeleri Gerçek Hayatta da Böyleler mi?

Aslında konuşma tarzından ziyade burada yardım istemek, bilgisiz görünmek gibi huylarım sadece buraya özgü. Bildiğim şeyi bile soruyorum ki yöneticiler kolay sorulara cevap vermek için atlayıp zor sorular da içinde ukte kalsın cevap versin.
Gerçek hayatta ise istediğimi söylerim, olmazsa konuşmayabilirim. Sosyalin tek +'sı kısayol yazımında büyük yazmaya üşenmiyorum.

Tuhaf bir insanım. Bazı konularda aniden sinirlensem de genelde sakin ve sabırlıyım. Sinirlendiğimde de ana, bacı, hala, teyze ve bilimum aile değerleri de dahil olmak üzere baya küfrederim. Etrafa veya canlılara fiziksel zarar vermem, şiddetten nefret ederim. Raga attıktan sonra genelde pişman olur, özür diler ve gerekirse bir daha o kişiyle görüşmem.

Küfür etmem (Asla), buranın aksine fazla konuşmam.

Yazışırken imla kurallarına çok dikkat ederim. Sosyal'den kalma bir alışkanlık ancak bunla mutluyum ve sevdim. Bayağı bir eskiden (Sosyal'e kaydolmadan önce yani 3 sene falan) böyle imla kuralları falan hak getire.

Sinirlensem de belli etmem sadece kendi ailemleyken sinirlenirsem belli ediyorum.

Genellikle sakinim.

Arkadaşım fazla yok, çoğunlukla evdeyim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı