Sosyal Üyelerinin Fatura Tutarları

Yeni taşındım. Evde tekim, çalışan şeyler buzdolabı,TV, telefon şarj aleti, tost makinası, saç kurutma makinası(ışıkları söylemiyorum). Bakalım kaç gelecek.

Yıl ve ay belirterek değerleri yazarsanız konu güncel kalır sürekli.

Eylül 2019:

Elektrik 39,84 TL
Su: 33,25 TL
Doğalgaz: 43 TL

Evde 2 kişiyiz, 2 günde bir duş almamıza ve klima açmamıza rağmen bu değerler iyi geldi. İlk defa bu kadar düşük fatura görerek rekor kırdım. Normalde elektrik 100 aşağısı gelmiyor bana. Neyse bu ay yırttık :)
Darılma ama inandırıcı gelmedi. 1 yıldır 100'ün altında gelmiyor bize elektrik faturası. 3 kardeş 1 yabancı kalıyoruz. Kardeşlerim her gün duş alıyor. Banyoda çok vakit geçiriyor, saç boyuyor v.s su faturası da 100 civarı geliyor. Hatta 150 civarı geldi geçen ay bana fırça attı kardeşim. Ben 10 dakika duş alıyorum onlar yarım saat.

Dostlar merak ettiğim bir konu var; eskiden su faturası 3 ayda bir geliyordu diye biliyorum ama şimdi ayda bir geliyor, ben mi yanlış biliyorum yoksa öyle miydi? Buz dolabı tek başına çalışsa 30 lira yakıyor, bu kadar düşük faturalara şaşırdım.

Eylül faturası:
Elektrik 90 TL.
Su 46.50.
Doğalgaz 14 TL.

Ortalama kış faturası:
Elektrik 120 TL.
Su 45 TL.
Doğalgaz kış ortasında 350 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı