Sosyal'de en çok vakit geçirdiğiniz kategori hangisi?

yigitzn

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet soru bu. Ben kendim adına cevap veriyorum ben en çok konu dışında vakit harcıyorum. Zaten foruma kayıt olmadan önce oradaki şeyleri okuyordum 🙂. Sizin en çok vakit geçirdiğiniz kategori hangisi?

Önceden bilgisayar toplama konularında takılır ve sistem önerisi yaparak diğer hocalarıma yardım ederdim. Bu aralar hem çalıştığım hem de final sınavlarım ve ödevlerim olduğu için konu dışında takılıyorum. Boş zamanımda değer verdiğim hocalarım ile muhabbet etmek keyifli oluyor.

Birden fazla var. Müsait olduğum zamanlarda Teknik Destek - Mavi Ekran Hata Analizleri - 0xc000007b Hata Analizleri - Oyun Teknik Destek - Aygıt Sürücüleri arasında gidip geliyorum.

Keşke şu eklentiyi yapsalar da görsek. Burada da aynıdır herhalde sıralama.

1610022769820.png

Evet soru bu. Ben kendim adına cevap veriyorum ben en çok konu dışında vakit harcıyorum. Zaten foruma kayıt olmadan önce oradaki şeyleri okuyordum 🙂. Sizin en çok vakit geçirdiğiniz kategori hangisi?
Karışık. Geziniyorum ilgimi çeken veya o konu hakkında bildiğim şeyler varsa giriyorum.

Ekipman kısmında çok vakit harcadım.
Özellikle de;
- techno3030
- apaçiatcı
- domates12
Kullanıcılarıyla sıkça rastlaştım değerli zamanlarından çalmamak için etiketlemiyorum boş yere.

Geri
Yukarı