Sosyalde konu hortlatanların sayısı artmaya başladı

Neden bu kadar gerginsiniz ki? :D Bence boş yorum yapılmadığı sürece eski konular canlandırılabilir, hatta bazen 4 yıl önceki düşüncelerimi görüp ''ah mal kafam'' diyebiliyorum. Güzel oluyor. :)

Benimkisi gerginlik değil hocam bir nevi serzeniş. Örnek olarak bir işlemci hakkında konu açılmış yıllar sonra mesaj atılmış, farkında olmadan tıklıyorum kaç nesil önceki işlemci hakkında bugün mesaj atılıyor, görmek istemiyorum ben de.

@Gunfheum E forumların amacı bu değil mi zaten? Forumlar sadece yeni teknolojiye, güncelliğe ve konulara açık olsaydı bu forumda 2012 yılında açılan goygoy konuları da zamanla silinirdi, hem sunucudaki yeri ve yükü de düşerdi böylece. Ama yapılmıyor, çünkü birinin ihtiyacı olabilir ve o ihtiyacını o beğenilmeyen konuyla giderebilir. Gideremezse yazar oraya. Demek istediğim; eski yeni olması fark etmez, her türlü bilgiye açık olmak lazım.

Şahsen hoşlanmadığım konulara tık atmıyorum, kafam rahat oluyor. :) Zaten sıkıntılı süreçler yaşıyoruz, derdimiz başımızdan aşkın, bari buralarda rahatlayalım biraz. :D

Sorunumu yazıyorum Google'a bana önerdiği ilk sayfalara bakıyorum. Hepsi yeni olmuyor ne yazık ki. Bazen farkında olamıyoruz eski olduğunun.

@Jira Sorununu gideremezse yeni konu açabilir hocam, zaten buradaki çoğu kişi yardım ediyor yeni konu açıldığında. Ayrıca benimki sadece bir örnekti bu konu hakkında daha bir sürü örnek sunabilirim size, amacım kimsenin bilgi edinmemesi değil sadece yıllar sonra gereksiz mesajlarla gündeme gelmesi. Gereksiz gördüğüm hemen hemen her mesajı raporluyorum zaten, sadece kendi fikrimi sundum.

Yeni konular

Geri
Yukarı