Sosyal'de Neden Kısa İletiler Yazılıyor?

Son bir senede mi? Bukadar çabuk yaşlanacağımı düşünmemiştim.

Aslında tam olarak şöyle: Sürekli aynı tatta bir yemek yiyorsunuz, zaman geçtikte damağınız bloke olup artık o tadı almamaya başlıyor ve size tat yerine bıkkınlık hissi veriyor.
Sanırım artık farklı yemekler yapma zamanı geldi. "Kızın sana söylüyorum gelinim sen anla" :vıy:
Bana böyle soru- cevaplarla gelmeyin, biraz yaratıcı olun.

Bakınız: Hava soğutma mı, sıvı soğutma mı? Bu çok basit bir soru/ yardım şekli, değil mi? Aslında sorulması gereken: Xxx marka/model hava soğutma mı, xxx marka/model sıvı soğutma mı? ;)

Aklıma Kemal Sunal'ın "ben olmazsan hacı batar" sözü geldi :D

Sitede 1 hafta da ayrı ayrı her gün RX 480 mi GTX 1060 mı, sorusu soruluyor, bıkmamak elde değil. Şimdi ise yaz ayları bitimine kadar da her gün ayrı ayrı Ryzen mı, İntel mi gibi konular açılacak.

Uzun yazınca sayın yöneticiler yazım hatası buluyor.
Okumayacağın kadar uzun yazılar yazıyorum bazı konularda, hiç de ceza almıyorum, tesadüf mü dersin :)

Moderatörleri de bıktırdık, onlar da atlaya atlaya okuyup geçiyorlardır :D.
Lanet olsun sırrımı açığa çıkardın :D Sırf üşenip okumasınlar da ceza vermesinler diye uzun uzun yazıyordum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun yazınca sayın yöneticiler yazım hatası buluyor.

Aslinda ayni fikirdeyim, insanlar uzun yazip siteden uzaklastirilma riskini neden alsin? Örnegin MSI GTX 1060 mi, ASUS GTX 1060 mi? sorusunun cevabi herkese göre degisir, ama bunu detaylandiracak olursak bayagi uzun yazmaniz gerekir. Ehhh ceza alma riski olunca MSI GTX 1060 diyip geciyor insanlar, halbuki insan detayli cevap ister MSI GTX 1060 cünkü sogutmasi daha iyi, teknolojisi daha yüksek vs. gibi cevaplar versin, ama dedigim gibi uzaklastirilma riski oldugu icin cogu insan bunu yapmiyor, yani kisacasi cezalar ayni zamanda detayli yardimi engelliyor. Bu benim kanaatim.

(Not: MSI ya da ASUS fani degilim örnek verdim sadece...) :)

Sebebi üşengeçlik.

Tabii bu da nedenlerden biri. :)

Ancak son zamanlarda Sosyal'in eskiye göre kalitesinin düştüğünü düşünüyorum, ayrıca bir süre sonra eskisi gibi heyecan da vermiyor konuları cevaplamak.

Ben bunu özellikle son bir senedir söylüyorum, ama sakalim yok ki sözüm dinlensin. :)

Ben erpo ile yolu yariladim, daha yasin kac senin Kagan? :)

Lanet olsun sırrımı açığa çıkardın :D Sırf üşenip okumasınlar da ceza vermesinler diye uzun uzun yazıyordum :)

Sesli güldüm yine. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı