Sosyal'de Windows 11 için neden "Yarım yamalak" deniyor?

Linux_Windows

Centipat
Merhaba, bugün Windows 11 yazınca açıklamada yarım yamalak olduğu söyleniyor.
Yahu, kuramıyorsun diye yalım yamalak olmaz ki?
Technopat, bu açıklamayı düzeltiniz.
Gereğini arz ederim.

1648045044089.png

Kanıtı.

1648045044089.png

Kanıtı.
Sizin bir şirketi kötü imiş göstermenize gerek yoktur!
Neymiş, en kullanışsızmış?
Windows 10 da çok çöküyor. Windows 11 çökmüyor diye alaylanıyor. Windows Vista gibi kullanışsız sanıyorsunuz!

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Sürükle bırak özelliği var mı? Yok. Windows 10'da var.
  • Görev Yöneticisi hızlı açma var mı? Yok. Windows 10'da var.
  • Android uygulamaları var mı? Söz verilmişti? Aylar oldu, yok.
Bunlar düzelince değiştiririz.

Yahu Windows 10 överiz, Microsoft'çu oluruz. Windows 11 gömeriz yine suçlu oluruz. Milletin ağzı torba değil ki büzesin...

Yahu, kuramıyorsun diye yalım yamalak olmaz ki?
Technopat, bu açıklamayı düzeltiniz.
Gereğini arz ederim.

kanıtı.
Sizin bir şirketi kötü imiş göstermenize gerek yoktur!
Neymiş, en kullanışsızmış?
Windows 10 da çok çöküyor. Windows 11 çökmüyor diye alaylanıyor. Windows Vista gibi kullanışsız sanıyorsunuz!

Hocam ilk olarak Windows 11 kuramama olayı yok yapamayan zaten konu açıp yardım alıyor.

Şirketi neden kötü olarak göstersinler? Adamın kendisi zaten Windows 10 kullanıyor.

1648045941787.png

Windows 10 çok çöküyor olayı da istisnalarla sınırlı. Sistemsel arızadan oluyor genellikle.

Hocam ilk olarak Windows 11 kuramama olayı yok yapamayan zaten konu açıp yardım alıyor.

Şirketi neden kötü olarak göstersinler? Adamın kendisi zaten Windows 10 kullanıyor.

Eki Görüntüle 1340049

Windows 10 çok çöküyor olayı da istisnalarla sınırlı. Sistemsel arızadan oluyor genellikle.
Bu arada Windows 11 insan olsaydı kendini 11 diye tanıtırdı. Şu anda 11 kullanıyorum ama sistem kendini halen daha 10 diye tanıtıyor 🤭

1648046296368.png

Çünkü... Neden olmasın? :)

11'i bayağıdır kullandım fakat 10 daha hızlı ve stabil çalışıyor. Arayüz olarak da 10 güzel. Daha yolu var 11'in.

Windows 10'u masaüstünde, Windows 11'i dizüstünde halen güncellenmiş olarak kullanıyorum 1, 2 senedir, hiçbir çökme durumu kesinlikle yoktur, size bu konuda mutlaka yanlış bir bilgi verilmiş olmalı. Ama Win 95'de bu çökmeden belki o zamanki acemiliğimle çökmelerden çok çektim örneğin, çok dengesiz işletim sistemiydi, en küçük kişisel hatalarda çöküyordu. Win 98 ve Win 2000 bu konuda biraz daha iyi idi. Kolay gelsin.

Windows 11 kullanıcısı olarak harbiden de yarım yamalak bir Windows olduğunu düşünüyorum. Bir kere sürükle bırak yok, eksi eski işletim sisteminde bu basit özellik var. Yenisinde yok ve vadettiklerini sunmuyor. En büyük sorun bu. Nerede Android uygulama desteği oyun performansı daha iyi diyorlar? Eskiden Windows 10'dayken CS 10 saniyede açılıyordu, şimdi 30 saniye. Özensizlik var gibime geliyor. Güncellemeler bile yarım yamalak.

Geri
Yukarı