Sosyaldeki bitki örtüsü

İsteyen 50-60 tane hesap açabilir. Bize ne kardeşim? Moderatör baksın.
Kurallara göre bu aykırı. İnsanlar kurallar dahilinde burada istediğini yapar. Sen eğer kural çiğneyen birini görürsen reportlaman yeterli.

Maalesef yönetim uğraşmıyor. Burada söylemiş olayım o EkmekArasıRam bile o kadar trolle ve çoklu hesaba rağmen 1 hafta ban yemiş duyduğuma göre.
Ben açtığım konu yüzünden 1 yıl ban yedim. Amacım trollük değildi, anormal düşüncelerimi paylaşmıştım. Şimdi ne salakmışım diyorum.

Ben açtığım konu yüzünden 1 yıl ban yedim. Amacım trollük değildi, anormal düşüncelerimi paylaşmıştım. Şimdi ne salakmışım diyorum.
Eski yönetim daha sertti. Şimdi troll bile 1 hafta yiyor inanılmaz. Dua edelim arkadaş gene yalan söylemiş olsun 1 yıl ban yemiştir umarım.

Sana ne kardeşim. İsteyen deneme fulledim diye konu açabilir.

Herkes kurallar dahilinde alayını yapabilir.

Hatta isteyen boya kalemi konusu, kalem ucu konusu bile açabilir. Ama buna sen karışamazsın. Görmezden gelmelisin.

Zaten bana giren çıkan yok dostum, sana ne demen ilginç çünkü bahsettiğim konuyu dert edinmişliğim yok :) sadece sevdigim, saydığım insanların olduğu bir forum için fikir belirttim ek olarak düşüncelerinizi sordum. Elbet görmezden gelebilirim ancak etkileşimden kısmak yerine bu tarz konulara izin vermek prestijden kaybetmeyi gerektirebilir.

Forumda saçma sapan konular açan birisini hatırlıyorum, sanırım avatarında mavi bi' “m” logosu vardı. Tabiri caizse saçma sapan içi boş mizahlarını konulara döküyordu, oyun oynamanın saçmalıktan ibaret olduğunu savunuyordu, haksız çıktığını bile kabullenememişti galiba.

Kim ne konu açıyorsa açsın, moderatör'ler uygun görüyorsa bizim yapabileceklerimiz ya konuya görüşümüzü yazmak, ya da görmezden gelmek.

İyi bir noktadan bahsettin ayrıca burası bir teknoloji forumu forum adı techno diye başlıyor zaten ama konu dışı başlığı altında ki troll konulardan gerçek problemlerle karşılaşamıyoruz.

İşine geliyor forumun. Trafik artıyor böylece reklam geliri artıyor.

Aynen katılıyorum, ama saygınlıktan kaybettiklerin de ne kadar memnun kalırlar bilemiyorum.

@EkmekArasıRam'ın Troll olduğunu nereden anladınız?

Ben de şimdi gördüm eğlenceyi kaçırmışız okuyayım bari.

O değil "Hoca" diye bir rozet belirlemişler şimdi gören zannedecek ki yetkili, bilgili birisi meğer yalnızca okul bölümü ile alakalıymış forumda. Ben de geçen bu rozete sahip birisini teknik destek bölümünde açtığı konu ile gördüm eleman millete köpürüyor, "ya yardımcı olsanıza, bilgisayarı açmaya korkuyorum ühü ühü" falan yazıyor ama nasıl komik karnıma ağrı girdi. Millet de basmış beğenmeme butonlarına, sayfalarca sürmüş en son da kilitlenmiş.

Teknoloji forumunda eğitim bölümü için rozet koyup "Hoca" adı vermek ilginç.

@EkmekArasıRam'ın Troll olduğunu nereden anladınız?
Açılan 4 farklı konuyu okumadan yazmayın her yere anlatmaktan bıktım beni mazur görün.

Maalesef yönetim uğraşmıyor. Burada söylemiş olayım o EkmekArasıRam bile o kadar trolle ve çoklu hesaba rağmen 1 hafta ban yemiş duyduğuma göre.
Ha bu arada 1 hafta ban yememiş. Daha uzun bir süre ban yemiş diye biliyorum. 1 hafta ban yediğini söyleyen kişide kendisiydi muhtemelen.

Geri
Yukarı