Sosyaldeki saçma kural

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Bir süre önce gelen yeni bir kural vardı foruma, aynı ay içerisinde aynı kategoriden sadece 2 farklı konu açabilmek. E o zaman ben 3 tane oyun önerisi isteyemecek miyim? 3 tane teknik destek sorunu yaşarsam ne yapacağım? 3 kere oyun içi teknik destek sorunu yaşarsam ne yapacağım? Oyun arkadaşı da bulamıyorum bu yüzden, sizce de gereksiz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa duydum ama eğer teknik destek gibi şeylerde 2 konudan fazlası açılamıyorsa gerçekten saçmaymış.

İlk defa duydum ama eğer teknik destek gibi şeylerde 2 konudan fazlası açılamıyorsa gerçekten saçmaymış.

Öyle hocam, açamıyorsunuz, tavsiye isteyemiyorsunuz 2'den fazla, bu kural cidden forumda geçirdiğim zamanı bayağı azalttı. Sorularıma cevap alamıyorum.

Ben onu sadece öneri isterken oluyor diye biliyordum, kurallarda da öyle görünüyor.

1697383515636.png

Eğer aynı konudan arka arkaya 2-3 tane açarsan da olmuyor, çifte konu yiyorsun. Örnek: "iPad 6 takılıyor" ve "iPad 6 donuyor"

Teknik destek konusunda ayda istiyorsan 10 konu aç ama hepsi aynı olmasın muhtemelen kimse bir şey demez.

18. kuraldan bahsediyorsanız o kural sadece öneri konuları için geçerli.
"18. Bir kullanıcı bir ay içerisinde en fazla 1 sistem toplama konusu açabilir. Bu kural genişletilmiş olup tüm öneri konularında geçerli olacak şekilde güncellenmiştir. Bir ay içerisinde ilgili kategorilere özel olarak yalnızca iki öneri konusu açılabilir. Bu aşamadan sonra açacağı aşım konuları kapatılacak ve uyarı verilecektir."

Bir süre önce gelen yeni bir kural vardı foruma, aynı ay içerisinde aynı kategoriden sadece 2 farklı konu açabilmek. E o zaman ben 3 tane oyun önerisi isteyemeyecek miyim? 3 tane teknik destek sorunu yaşarsam ne yapacağım? 3 kere oyun içi teknik destek sorunu yaşarsam ne yapacağım? Oyun arkadaşı da bulamıyorum bu yüzden, sizce de gereksiz değil mi?

Kuralları çok okumam. Doğruysa gördüğüm en saçma şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben onu sadece öneri isterken oluyor diye biliyordum, kurallarda da öyle görünüyor.

Eki Görüntüle 1978371

Eğer aynı konudan arka arkaya 2-3 tane açarsan da olmuyor. Örnek: "iPad 6 takılıyor" ve "iPad 6 donuyor"

Teknik destek konusunda ayda istiyorsan 10 konu aç ama hepsi aynı olmasın muhtemelen kimse bir şey demez.
Hocam

Eki Görüntüle 1978371

Eğer aynı konudan arka arkaya 2-3 tane açarsan da olmuyor, çifte konu yiyorsun. Örnek: "iPad 6 takılıyor" ve "iPad 6 donuyor"

1697383600949.png

Biraz değişik söylemişsiniz, sadece belirli kategorilerde ayda 2 öneri konusu açılabiliyor.

18. kuraldan bahsediyorsanız o kural sadece öneri konuları için geçerli.
"18. bir kullanıcı bir ay içerisinde en fazla 1 sistem toplama konusu açabilir. Bu kural genişletilmiş olup tüm öneri konularında geçerli olacak şekilde güncellenmiştir. Bir ay içerisinde ilgili kategorilere özel olarak yalnızca iki öneri konusu açılabilir. Bu aşamadan sonra açacağı aşım konuları kapatılacak ve uyarı verilecektir."

Eki Görüntüle 1978371

Anladım, bana yine de saçma geliyor açıkçası, 1 ay içinde 1'den fazla oyun bitirip öneri isteyememek. Ne oynayacağım diye insanlara sorayım demek istiyorum iznim yok.

E bu da öneri konusu? İşte öneri konularında yasak var zaten. Teknik destek konusunda falan geçerli değil.
Anladım, bana yine de saçma geliyor açıkçası, 1 ay içinde 1'den fazla oyun bitirip öneri isteyememek. Ne oynayacağım diye insanlara sorayım demek istiyorum iznim yok.
Dediğim gibi, oyun arkadaşı kategorinde geçerlimidir o zaman aynı şekilde?

Geri
Yukarı