Sosyal'deki çoğu kişi neden kız fotoğrafı kullanıyor?

Konu ne zaman kapatılır diye bekleyen tek ben miyim ?

İbret olsun diye bırakılmış zaten, bir şey olmaz zannediyorum.

İsteyen istediği PP koysun niye takıyorsunuz ki? Beni rahatsız eden ya da olumlu etkileyen bir durum yok mesela. Siz de boş verin n'oluyor sanki birkaç kişi aynı fotoğrafı kullanınca?
Hocam çok uzun olayı kısaca anlatır mısın.

Sadece küfürlü konuşması var, İbretlik bir şey yok.

Sadece küfürlü konuşması var, İbretlik bir şey yok.
Forumda saygı kurallarına uyulması gerektiğinin önemi. Konumu, e-postası, başka medyalardaki hesapları hep ortaya döküldü. Hatta umarım sadece forumla kalmamıştır. Sence ibretlik değil midir? Ki diyelim ki değil konuyu silerlerdi.

Konunun özeti ise: Berkehan Çepni adındaki eleman geliyor, Recep Baltaş'a ve foruma tabiri caizse ana bacı sövüyor. Ve bunu eğlencesine yapıyor. Daha sonra da üstte yazdıklarım ve daha fazlası meydana dökülüyor. Her şeyini öğreniyoruz arkadaşın. Hatta Recep abi isteseydi işleri daha da öteye götürürdü. Eğer yüz yüze buluşurlarsa konu kaldırılacak. Özeti de bu.

2 kişi koydu sonra yayıldı. Biz ise D.T.I.T olarak bunlara savaş açtık!
Biliyor musun dostum çok saçmaydı istedikleri profil fotoğrafını koymakta özgürler bizde aynı şekilde özgürüz yani sadece yolumuza bakalım derim.

Biliyor musun dostum çok saçmaydı istedikleri profil fotoğrafını koymakta özgürler bizde aynı şekilde özgürüz yani sadece yolumuza bakalım derim.

Eğlendigimizi açıkladık. Biz zorla değiştirsinler gibi bir şey demedik. Son açtığım konuda istediğimiz profil fotoğrafıni kendimizden engelleyebilelim dedim. Yani görmek istemiyorsam engelleyecegim ben gormeyeceğim ama başkaları görecek.

Geri
Yukarı