Sosyal'deki çoğu kişi neden kız fotoğrafı kullanıyor?

Eğlendigimizi açıkladık. Biz zorla değiştirsinler gibi bir şey demedik. Son açtığım konuda istediğimiz profil fotoğrafıni kendimizden engelleyebilelim dedim. Yani görmek istemiyorsam engelleyecegim ben gormeyeceğim ama başkaları görecek
Eklenebilir bir özellik ama birçok kişinin bir veya daha çok kullanıcının profil fotoğrafından etkilenmesi fazla değişik olur. Muhtemelen gelmez çünkü fazla önemli bir sorun değil ama şu saatten sonra dasha taran profil fotoğraflı insanların seni seveceğini düşünmüyorum aynı şekilde muhtemelen sende onları sevmeyeceksin.

Eklenebilir bir özellik ama birçok kişinin bir veya daha çok kullanıcının profil fotoğrafından etkilenmesi fazla değişik olur. Muhtemelen gelmez çünkü fazla önemli bir sorun değil ama şu saatten sonra dasha taran profil fotoğraflı insanların seni seveceğini düşünmüyorum aynı şekilde muhtemelen sende onları sevmeyeceksin.
Umrumda değil açıkçası sevmeyebilirler. İlk demek istediğinizi tam anlayamadım. Ben engelledigimde herkes görecek zaten sadece ben gormeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı