Sosyalin aktifliği azaldı mı?

Sosyalin aktifliği mi azaldı bana mı öyle geliyor? 2020'ye göre kıyaslama yapıyorum bu arada.

Bana mı öyle geliyor ben bilmiyorum ama, eskiden PC fiyatları da sanırım az olduğundan PC toplama konularında bir aktiflik var gibiydi şu ana kıyas ile, böyle PC toplama konusu görünce ilk sistemi atmaya çalıştığım zamanlar da oluyordu sanırım eskiden(2020-2021 zamanları yanlış hatırlamıyorsam.), ama şu an pek o aktiflik yok gibi veya ben göremiyorum.

Son düzenleme:
Sosyalin aktifliği mi azaldı bana mı öyle geliyor? 2020'ye göre kıyaslama yapıyorum bu arada.

Normalde olmayan bir problemle karşılaşıyorum ben, normalde takır takır çalışan forum son zamanlarda sayfa açtığımda falan aşırı yavaşlıyor ve hani sayfa falan yenilemiyorum sadece hesabımdan çıkış yapacak olsam bile böyle sıra beklermişçesine yükleme ekranı sürüyor. O sırada 4K video izleyebilmem ise bana daha komik geliyor hani internetimde mi sorun var acaba? Diye düşünüyorum bakıyorum sorun yok video 2K çözünürlükte falan açılıyor otomatikte YouTube'da. Arama özelliğini çok kullanırdım mesela artık aramaya bir şey yazdığımda sonuç bulunamıyor. Google Chrome ile alakalı bir sorun mu acaba deyip Edge kullanıyorum kısmen sorun çözülüyor ama bir süre sonra oda aynı handikaba giriyor. İşin garip tarafı başka forumlarda aynı sorunları yaşamadım.

Korsan içeriklerin ve hesap satışlarının yasaklanıp bu konu hakkında bir şey yapılmaması yönetimi sorgulamama sebep oldu. Eskisi kadar hevesli değilim.

Nasıl bir şey yapılmaması hocam? Yani sadece merak ettim, korsan içeriklerin ve hesap satışlarının yasaklı olması ile bu konun ne gibi bir bağlantısı var ki?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı