Sosyal'in köklü üyelerinden "Boncuğu" kaybettik :(

20 günlük köpeği annesinin kucağından alıp benim kucağıma verdiler. 3 gün aralıksız ağladı kucağımda. Bildiğin bebek gibi ağlıyor. Yanlız bırakınca çığlık çığlığa kalıyor. Yaklaşık 2 ay boyunca baktım. Sonra mecburen bıraktım. İnsan ayrılınca üzülüyor bildiğin annelik yaptım eniğe.
Ah hocam ah bana da 20 günlükken gelmişti sürekli titriyordu kucağımda uyutuyordum sonra büyümeye başladı baş edemedım başkasına verdik maalesef.

Hayvan sevgisi bir baskadir bilirim, ne diyeyim @BilgisayarKurdu umarim yerini dolduracak baska bir kusa sahip olursun.
Teşekkürler abi, sağol. Bu arada mesaj ve beğeni sayın 2012'de eşitlenmiş, tekrar mesaj verdiğinde bozulacak sanırsam :) Cevap vermesen de alınma gücenme yapmam abi :)

Adsız.jpg

20 günlük köpeği annesinin kucağından alıp benim kucağıma verdiler. 3 gün aralıksız ağladı kucağımda. Bildiğin bebek gibi ağlıyor. Yanlız bırakınca çığlık çığlığa kalıyor. Yaklaşık 2 ay boyunca baktım. Sonra mecburen bıraktım. İnsan ayrılınca üzülüyor bildiğin annelik yaptım eniğe.
PARS vardı bizim :) Sibirya kurdu, bilenler bilir. Onu da yavruyken Anadolu'dan getirtmiştik bir kamyonun arkasında. Bir sürü kardeşinin arasında şanslıydı ki bizlerin eline düşmüştü.
Zamanla aranda öyle bir oluyor ki, köpek resmen gözlerinin içine bakıyor ondan ayrılırken.

İnsan sıfatını taşıyan herkes insanlıktan nasibini almış da olmuyor, önce bir hayvanı sevmeyi öğreneceksin ondan sonra seversin kimi seveceksen :) BilgisayarKurdu'nun SibiryaKurdu da buydu : F5VSBBU.jpg

Dişi galiba Başınız sağolsun valla bizde de bir tane var, konuşuyor, Cicikuş o ölürse ben ne yaparım bilmem. Bunalıma girerim heralde.

2016-04-13 17.59.54.jpg

Ah güzel Gökhan ağabeyim, ben de aynı durumu yaşadım da benimki daha bir kötüydü. Yaklaşık 6 7 yıl önce 12 13 yaşlarında iken(hiç arkadaşım yok, tek konuştuğum varlık kuşum), annemle kavga ettim ve odama çekildim. Valide hanım da sinirlenince sinirleniyor, Boncuk çok ötüp başını şişirdi diye bez fırlattı yere düşüp taş gibi kesildi ve öyle can verdi. O halini görünce 2 gün eve dönmedim, sonunda polisler buldu götürdü beni. Bak eski bir anımdır hala çocuk gibi anlatır, çocuk gibi hüzünlenirim. Başın sağolsun.

Benimde Muhabbet Kuşum var. Gerçekten bana göre bir kediden ya da başka bir türden hatta bazı insanlardan daha çok bağımlılık yaptırıyor. Çok tatlılar. Adeta Ailenin bir üyesi gibi. Benimkinin adı Maviş. Her sabah onun konuşmasıyla uyanırız. Televizyon açıldığı zaman da susmak bilmez. Küfür bile söylemeyi öğrenmiş kereta. :D. Nasıl öğrendi ben de bilmiyorum. Tekrar başınız sağ olsun. :( :(.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı