Sound Blaster Cinema 2 Kaldırılmıyor

Pomegrenade

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, ilgili program Windows 8.1'de çalışırken Windows 10'da açılıyor ve üzerinde her hangi bir işlem yapınca donuyor ve kapanmıyor. Uyumluluk ayarlarını değiştirdiğimde de sonuç aynı oluyor. AutoUpdate ile sorunu çözmeye çalıştığımda ''Sunucu Meşgul'' uyarısı alıyorum. Program denetim masasından kaldırılmıyor ve hata veriyor. (Rundll: C:\Program başlatada sorun - Belirtilen modül bulunamadı.) Kayıt defterinde programı bulamıyorum. Programı kaldırmak istiyorum. Teşekkürler.

EKSTRA: Realtek High Definition Audio Driver yerine Nahimic Audio Driver'ı denemek istiyorum. Sadece Nahimic 2+ yazılımı yeterli olur mu? Nahimic kullanıcıları görüşlerini bildirirse sevinirim.
Konunun arama sonuçlarından kaldırılmasını rica ediyorum. Çünkü herhangi bir cevap veya öneri gelmemesiyle birlikte sorulan sorudan çok uzun bir süre geçmesi nedeniyle kaldırılmasını rica ediyorum. Teşekkürler.
Konunun arama sonuçlarından kaldırılmasını rica ediyorum. Çünkü herhangi bir cevap veya öneri gelmemesiyle birlikte sorulan sorudan çok uzun bir süre geçmesi nedeniyle kaldırılmasını rica ediyorum. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı