Sound Blaster Cinema Sildikten Sonra Seslerin kötü gelmesi

olyrrr

Hectopat
Daha fazla  
@cRea80 disk kullanımı yüksek olduğundan C>programlar(x86)>Sound Blaster Cinema kısmından dosyaları sildim fakat denetim masasından kaldırmak istediğimde ''belirtilen modül bulunamadı'' şeklinde hata aldım video izlerken veya oyun oynarken(özellikle CS) sesler cok uzaktaymiş gibi karışık geliyor, silah sesleri daha değişik çıkıyor. Uygulamayı yeniden yükledim ama sorun düzelmedi, eski ses ayarlarına nasıl döneceğim?

@cRea80 @BilgisayarKurdu

@cRea80 realtek sürücümde sorun olduğundan mı oluyor ? çünkü bu sorunu Sound Blaster Cinema'nın dosyalarını sildiğimde almıştım?

Önce ses sürücüsünü kurup (eklediğim güncel sürüm) varsayılan ayarlarda ses kalitesini görelim.

Evet (dosyaları silmeden) normal bir şekilde ses sürücüsünü kaldırıp kurulumu yap. Soundblaster cinema, benim kullandığım bir yazılım değil ayrıntılarını bilmiyorum fakat efekt vb. ayarları kurcalamanı varsa varsayılan ayarlara almanı öneririm.

@cRea80 tmm kaldırıyorum, bu arada denetim masasından Sound Blaster Cinema'yı kaldırmayı denediğimde neden belirtilen modül bulunamadı diye hata alıyorum ?

-kurulumu yaptım fakat ses yine uzaktan ve değişik geliyor özellikle CS de .Acaba creative'den bazı dosyaları silmiş ve bu yüzden sıkıntı yaşıyor olabilir miyim ? @cRea80

@cRea80 kaldırmaya çalıştığımda şöyle bir hata alıyorum.ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• as.png
    as.png
    59,7 KB · Görüntüleme: 198
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı