Soundpeats güvenilir mi?

sprXogzz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün ki sorum kulaklık tarafından bilinen. Soundpeats markası güvenilir mi sorumu size sormak istiyorum.

Bluetooth kulaklığını kullanıyorum, bundan önce oppo realmenin bluetooth kulaklığını kullanıyordum ve sorunları bitmiyordu. Soundpeatsi aldığımdan beri her kullanımda şükür ediyorum yani. Kulağıma slikonlu kulaklıklar olmuyor slikonsuz kullanıyorum slikonsuz kulaklıkların da ses yalıtımı çok iyi olmadığından dolayı dışarıya biraz ses veriyor bunun dışında herşeyinden memnunum.

Düzgün ürünler üretiyorlar. Çin menşeili bir şirket. Kulaklık piyasasında bu marka gibi onlarca Çin markası var fakat Türkiye'de popüler olmuyorlar. Bu markanın özellikle birkaç modeli fiyatına göre çok iyi. O modellerin sürekli önerildiğini görürsünüz zaten.

Sizin almayı düşündüğünüz model nedir?

Air 3 modeli birkaç gün önce elime ulaştı fakat sorun kulaklıktamı telefonda mı bilmiyorum. TikTok Instagram'da dolaşırken ses gidip gelebiliyor veya, cızırtılı kesilme gelme olabiliyor.Ayrıca boşta iken kulaklık hafif ama fark edilecek hışırtı yapabiliyor.

Düzgün ürünler üretiyorlar. Çin menşeli bir şirket. Kulaklık piyasasında bu marka gibi onlarca Çin markası var fakat Türkiye'de popüler olmuyorlar. Bu markanın özellikle birkaç modeli fiyatına göre çok iyi. O modellerin sürekli önerildiğini görürsünüz zaten.

Sizin almayı düşündüğünüz model nedir?

Air 3 Pro Hibrit Düşünüyordum arkadaş cızırtı yapabiliyor dedi yine emin olamıyorum.

Şans işi o sorun. Ayrıca benzer fiyatta Soundpeats H2 ile Jabra Elite 3 de bakabilirsiniz.
Jabra Elite 3ün tasarımı gibi tasarımları beğenmiyorum o yüzden çok tercihim değil. Soundpeats H2 ye baktığımda şeffaf mod olmadığını gördüm ordan da H2 yi kırdım önerileriniz olursa açığım daima.

Yeni konular

Geri
Yukarı