Source tuşu çalışmadığından ekran yansıtamıyorum

Eray Bakac

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben PC'mi HDMI ile PC'ye yansıtmak isitiyorum fakat televizyon kumandasında Source tuşu bozuk. Başka nasıl bağlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonunuzda kızılötesi sensör varsa kumanda olarak kullanabilirsiniz. Genelde Xiaomi cihazlarda mi kumanda adı altında bulunuyor.

Televizyon Smart değil ve internete bağlı değil o yüzden yapamıyorum.

Olmasına gerek yok zaten kızılötesi sensör olduğu için oluyor. Tüplü televizyonda bile çalışır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca Google Play üzerinde bulunan kumanda uygulamaları da işe yarar çünkü telefondaki kızılötesi sensörü kullanır.(telefonda varsa)

Olmasına gerek yok zaten kızılötesi sensör olduğu için oluyor. Tüplü televizyonda bile çalışır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca Google Play üzerinde bulunan kumanda uygulamaları da işe yarar çünkü telefondaki kızılötesi sensörü kullanır.(telefonda varsa)

Telefonumun markası Honor 9X onda var mı bilmiyorum bir de iPhone 13 var nereden bakabilirim veya bir uygulama önerir misiniz?

Geri
Yukarı