Speedy Kargo Sorumsuzluğu

waxon

Decipat
Merhaba, geçenlerde DeFacto mobil uygulamadan bir sipariş verdim. Kargo şirketi olarak Speedy Kargo isimli bir şirkete vermişler, kargom 2 gündür Speedy kargonun deposunda bekliyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum telefonu kapatıyorlar, ne yapmam gerek?

İlk defa duyuyorum bu kargoyu. İsmi de epey saçmaymış. Şansınızı Defacto'yu arayıp deneyin. Sonuç olarak alışverişi Defocta'dan yaptın. Şikayetini oraya bildirmen işleri hızlandırabilir.
DeFacto gibi bir şirket nasıl böyle kötü bir kargo şirketine teslim ediyorlar anlamıyorum cidden, öneri için teşekkürler.

DeFacto gibi bir şirket nasıl böyle kötü bir kargo şirketine teslim ediyorlar anlamıyorum cidden, öneri için teşekkürler.

Büyük ihtimal pandeminin getirdiği gelir kaybı yüzündendir. Bir Aras Kargo anlaşması 3 liraysa belki Speedy 1 liradır. Doğal olarak ucuza kaçan kaçana. Kalite düşerse maliyette düşer mantığı galiba.

Bende ilk defa öyle bir kargo şirketi duydum. Adamların logosu bile çok kötü. Siteyi kodlayan arkadaşta galiba CSS kullanmayı bilmiyor ya da CSS kodlamayı unutmuş 🤣 şubeleri falan yok mu elden teslim alabiliyor musun acaba?

@waxon, aynı şey diğer kargo firmalarında da olabiliyor. Kargonuz 2 günde size ulaşacak diye bir zorunluluk yok.
Tabiki fakat bulunduğum bölgede ki tüm kargo şirketleri çok hızlı teslimat sağlıyor bunun böyle olması şaşırtıcı.
Bende ilk defa öyle bir kargo şirketi duydum. Adamların logosu bile çok kötü. Siteyi kodlayan arkadaşta galiba CSS kullanmayı bilmiyor ya da CSS kodlamayı unutmuş 🤣 şubeleri falan yok mu elden teslim alabiliyor musun acaba?
Google'dan baktığımda sabit bir şubeleride yok, gezen dolandırıcı gibi resmen.
-
Yaklaşık 10 dakikadan beri müşteri hizmetlerindeyim açan yok, şikayet var'a talep açtım cevap verirlerse artık.
-
Edit: Saat 19:45 ve Dağıtıma çıktı, şaka gibi ama şaşırtıcı.

Yukarıda yazdıklarınızın hiçbirine katılmıyorum, benim paketlerimi 24 saat geçmeden teslimat sağladılar herhangi bir problem yaşamadım. Hatta bir seferinde ise bayrampaşa şubelerinden kendim teslim aldım. Gece 02:00 da sipariş verdim öğlen 14:00'a aldım bu bir lüx :D :D sizin şansızlığınızmış :D :D

Yeni konular

Geri
Yukarı