Spider-Man 2 PC portu için beklenen güncelleme geldi

ErenY

Kilopat
Selam, bundan daha önce bir konu açmıştım.

Bugün yine gece saatlerinde oyuna bence büyük denilebilecek bir güncelleme geldi, güncellemenin detaylarını görsel olarak ekleyeceğim oradan okuyabilirsiniz. Benim asıl değinmek istediğim nokta ise oyunda sonunda stutter sorunu ve Memory leak büyük oranda çözülmüş. Artık oyun PS5 sürümüne çok daha yakın. Tabii burada oturup anlatmaya gerek yok, kendi gözünüzle görmeniz için video bırakıyorum. Konu hakkında düşüncelerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240225-005919_Discord.jpg
    Screenshot_20240225-005919_Discord.jpg
    113,5 KB · Görüntüleme: 95
Virüs ihtimali hala var aklımda. Dosya boyutunun büyüklüğü de çok yüksek. Orijinali de en az 70 dolar olur diye tahmin ediyorum. O paraya da alınmaz kararsız kaldım. Daha ilk oyununu bile oynayamadım(fiyattan kaynaklı).

Virüs ihtimali hala var aklımda. Dosya boyutunun büyüklüğü de çok yüksek. Orijinali de en az 70 dolar olur diye tahmin ediyorum. O paraya da alınmaz kararsız kaldım. Daha ilk oyununu bile oynayamadım(fiyattan kaynaklı).

Sony oyunları çıktığı gibi kırılıyor. Son güncelleme ile Spider-Man 2 PC portunun çoğu problemini halletmişler.

Beklediğimden erken oldu. Sony büyük ihtimalle erken çıkartacaktır resmi olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı