Spider-Man 2 resmi olmayan PC portunun sistem gereksinimleri değişti

Sistemin özelliklerin ne?

Anakart: ASUS Prime A620M-K 6400MHz(OC) RGB M.2 AM5 mATX DDR5.
Ekran kart: ASUS GeForce RTX 4070 Dual O12g 12 GB GDDR6X 192 bit DLSS 3
RAM: Corsair 16gb×2 Vengeance 5200MHz CL40 DDR5 AMD EXPO RAM (CMK5x16G1B52Z40A2-
SSD: MLD 500GB M500 NVMe gen4 okuma 7000 MB-yazma 4700 MB M.2 SSD (MLD22M500P21-500)
SSD: Samsung QVO 870 4TB 560MB-530MB/s SATA 3 2.5" SSD (MZ-77Q4t0bw)
İşlemci soğutucu: AMD Wraith Stealth AMD uyumlu hava soğutucu.
İşlemci: AMD Ryzen 5 7500F 3.70 GHz 6 çekirdek 38MB AM5 5nm işlemci (MPK)
Güç kaynağ: DeepCool CG540 650W 80+
Kasa: DeepCool CG540 RGB tempered glass USB 3.0 ATX mid Tower kasa.

Anakart: ASUS Prime A620M-K 6400MHz(OC) RGB M.2 AM5 mATX DDR5.
Ekran kart: ASUS GeForce RTX 4070 Dual O12g 12 GB GDDR6X 192 bit DLSS 3
RAM: Corsair 16gb×2 Vengeance 5200MHz CL40 DDR5 AMD EXPO RAM (CMK5x16G1B52Z40A2-
SSD: MLD 500GB M500 NVMe gen4 okuma 7000 MB-yazma 4700 MB M.2 SSD (MLD22M500P21-500)
SSD: Samsung QVO 870 4TB 560MB-530MB/s SATA 3 2.5" SSD (MZ-77Q4t0bw)
İşlemci soğutucu: AMD Wraith Stealth AMD uyumlu hava soğutucu.
İşlemci: AMD Ryzen 5 7500F 3.70 GHz 6 çekirdek 38MB AM5 5nm işlemci (MPK)
Güç kaynağ: DeepCool CG540 650W 80+
Kasa: DeepCool CG540 RGB tempered glass USB 3.0 ATX mid Tower kasa.
4070'iniz varken oynayabilir miyim diye sormanız çok saçma hocam. 4K/30 FPS için bile 3060TI yetiyor. Siz 4070 ile her türlü oynarsınız. Ha oldu da 4K'da oynayamadınız o zaman 1080p veya 2K'da kesin çalışacaktır.
Bu arada eğer düzenleme gelmediyse oyunun 250GB boyutu var haberiniz olsun.

4070'iniz varken oynayabilir miyim diye sormanız çok saçma hocam. 4K/30 FPS için bile 3060 Ti yetiyor. Siz 4070 ile her türlü oynarsınız. Ha oldu da 4K'da oynayamadınız o zaman 1080p veya 2K'da kesin çalışacaktır.
Bu arada eğer düzenleme gelmediyse oyunun 250GB boyutu var haberiniz olsun.

Kusura bakmayın amacım gösteriş veya hava atmak değildi ben gönderide en iyi ayarlarda depolama bölümünde M.2 SSD yazıyordu bende oyunları hep SATA SSD'ye kurduğum için acaba SATA SSD'ye kursam en iyi ayarlarda oynatmazmı diye bir düşünceye girdim, cevabınız için teşekkürler.

Kusura bakmayın amacım gösteriş veya hava atmak değildi ben gönderide en iyi ayarlarda depolama bölümünde M.2 SSD yazıyordu bende oyunları hep SATA SSD'ye kurduğum için acaba SATA SSD'ye kursam en iyi ayarlarda oynatmazmı diye bir düşünceye girdim, cevabınız için teşekkürler.
Gösteriş yapmak istiyorsunuz demedim hocam zaten. Sata SSD'ye kurmak muhtemelen problem yaratmayacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaş 2K yüksekte test etmiş upscaling filan kapalı bir de. 2K ultrada rahatça oynarsın upscaling ile beraber. SATA SSD ile de oynarsın fakat bazen uçarken yerin altına giriyorsan veya binaların içinden geçiyorsan onunda çözümü var yardımcı olabilirim çoğu şeye hakimim neredeyse. Bu arada bence şuan yüklemeyin 1.3.0 sürümü gelicek bayadır bekleniyor çok yakında çıkıcak bir daha sil yükle yapmazsınız.

Gösteriş yapmak istiyorsunuz demedim hocam zaten. SATA SSD'ye kurmak muhtemelen problem yaratmayacaktır.

Anladım teşekkür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu arkadaş 2K yüksekte test etmiş upscaling filan kapalı bir de. 2K ultrada rahatça oynarsın upscaling ile beraber. SATA SSD ile de oynarsın fakat bazen uçarken yerin altına giriyorsan veya binaların içinden geçiyorsan onunda çözümü var yardımcı olabilirim çoğu şeye hakimim neredeyse. Bu arada bence şu an yüklemeyin 1.3.0 sürümü gelecek bayağıdır bekleniyor çok yakında çıkacak bir daha sil yükle yapmazsınız.

bu arkadaş 2K yüksekte test etmiş upscaling filan kapalı bir de. 2K ultrada rahatça oynarsın upscaling ile beraber. SATA SSD ile de oynarsın fakat bazen uçarken yerin altına giriyorsan veya binaların içinden geçiyorsan onunda çözümü var yardımcı olabilirim çoğu şeye hakimim neredeyse. Bu arada bence şu an yüklemeyin 1.3.0 sürümü gelecek bayağıdır bekleniyor çok yakında çıkacak bir daha sil yükle yapmazsınız.

Herkes PC portundan bitirmiş ilk sürümünü fakat yeni sürümü geldiğinde indireceğim, şu anda beklemek daha mantıklı bence de. Oyun şu anda 252 GB'a kadar çıkmış bakalım.

Son düzenleme:
Bu iş firmaların hem geç port etmesi ve hem keyiflerine göre optimize etmemesinin bir kanıtıdır bence.

Bu sistem özellikleri eğer doğruysa, tam bakmadım çünkü cidden tüm firmalar bizi kekliyor.

Oyun bozuk ama donanım kısmını halletmişler. Hata veya diğer kısımlar ise amatör bir geliştiriciye göre normal hali ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı