İnceleme Spider-Man 2000 inceleme

Ben çok küçükken kare kare hatırladığım abimgilin bilgisayara yüklediği bir oyundu ben büyüdükçe bende oynadım ve Spider-Man aşkı buradan gelmişti. Oyunu 5-6 yaşımda kuzenim ile indirmeye çalıştığımızda hep demo indiriyormuşuz ondan dolayı Scorpion'dan sonrasını geçemiyorduk aradan yaklaşık 7 yıl sonra bu oyun aklıma geldi bir daha oynadım oyunu ilk defa tam olarak bitirdim şimdi gelelim oyunun teknik kısmına

Hikayemiz: Doctor ock ve carnage şehre bir zehir yayar tüm zemin o zehir ile kaplanır ve yer gözükmez. (5/10)

Bölüm tasarımları: Hikayeye düşük vermenin sebebi bölüm tasarımlarını kolay yapmak için böyle seçmeleri çünkü zemini yapmaya uğraşmıyorlar fakat iç bölümler vb. Yerler fena değiller. (7/10)

Yapay zeka:
Oyunun en büyük sorunu diyebilirim bazen yapay zeka kafayı yiyor.(1/10)

Oynanış:
Ağ atma kısmını pek beğendiğim söylenemez animasyonlar biraz sıkıntı ama oynanmaz denemez. (4/10)

Grafikler:
Yılına bakarsak o kadar da kötü diyemeyiz. (7/10)

Optimizasyon:
Bazen kaplamalar yüklenmeyebiliyor fakat PS1 sürümü hakkında bir bilgim yok.

Buglar: Normal incelemelerde buglar kısmı koymuyorum fakat bu oyunun en büyük sıkıntılarından biri yapay zeka ile bağlantılı bir sorun bazen oyun tamamen çöp olabiliyor ve bölümü yeniden başlatsanız bile çözülmüyor (2/10)

Oyunun puanı 10/5 eğer retro seviyorsanız ve hatalara katlanabilirseniz oynanabilir fakat normal bir oyuncuya Uygun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı