Çözüldü Spider-Man Miles Morales something went wrong hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Squiet

Hectopat
Oyunu yeni aldım. Oyuna girdiğimde ana menüde bile 2-3 FPS civari oluyor. Hikayeye gir butonuna basamıyorum bile. Hemen 'something went wrong' deyip oyundan atıyor. YouTube'daki Hint arkadaşların dediği her şeyi yaptım hala aynı. Sistemle alakalı bir sorun olduğunu sanmıyorum. RDR2'yi medium ayarlarda 60-70 FPS civarında Cyberpunk 2077'yi 50 FPS'lerde oynuyorum. Bir bu oyunda oluyor. Korsan değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu yeni aldım. Oyuna girdiğimde ana menüde bile 2-3 FPS civari oluyor. Hikayeye gir butonuna basamıyorum bile. Hemen 'something went wrong' deyip oyundan atıyor. YouTube'daki Hint arkadaşların dediği her şeyi yaptım hala aynı. Sistemle alakalı bir sorun olduğunu sanmıyorum. RDR2'yi medium ayarlarda 60-70 FPS civarında Cyberpunk 2077'yi 50 FPS'lerde oynuyorum. Bir bu oyunda oluyor. Korsan değil.
Yani en basitinden dosya doğrulamayı sonra da oyunun exesini uyumluluk sekmesinden yönetici olarak başlatmayı bir deneyebilirsin. Sonra Windows Grafik ayarlarından yüksek performanslı ekran kartını seçebilirsin.

Detaylı PC özelliklerinizi yazın. Buraya rapor düşüyorsa paylaşın.

Aldığınız hatanın ekran görüntüsünü paylaşın.

Bu hata, mevcut donanım kaynaklarınız oyunun açılış sırasının yükünü kaldıramadığında ortaya çıkar. Bu hatadan da anlaşılacağı gibi, oyunun açılış sırası ve genel olarak oyunun tamamı, donanım kaynakları üzerinde oldukça yük binidiricidir.

Oyunun Açılış Sırasında RTX'i Devre Dışı Bırakın

Bu sorunla karşılaşan bir oyuncunun yapması gereken ilk şey, oyun açılış sırasında grafik ayarlarından RTX'i kapatmaktır. Bu kısım bittiğinde RTX'i tekrar açabilirsiniz ve oyun serbest dolaşıma izin verir.

Hata kodu 0x887A0006.
Bunun ya aynısını ya da benzerini yaşamıştım. Oyunun ayarlarını kısmayı deneyin. Nvidia Geforce Experienceden oyunu açmadan düşürebiliyorsunuz. İlk önce sadece Texture Qualityi düşürün bir tık. Highsa medium, mediumsa low şeklinde. Nvidia kullanmıyorsanız da oyun dosyalarında user settings tarzı bir dosya oluyor genelde oradan değiştirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı